Spowodował zagrozenie i odjechałSpowodował zagrożenie i odjechał |
| 04.06.2007. Radio Elka, Hania Ciesielska | |||||||||||||||||||
Dyżurny reporter: Wypadek zdarzył się ok. godz. 20.00 przed przejazdem kolejowym od strony Leszna. Kierująca seatem cordoba uderzyła w bok jadącego z 667 70 70 60 przeciwka audii. - Jak wynika z ustaleń, wypadek spowodował kierowca innego samochodu - informuje dyżurny Komendy Miejskiej w Lesznie asp. sztab. Jerzy Gertych - jechał od strony Lipna i zaczął wyprzedzać. Kierująca seatem by uniknąć zderzenia zjechała na lewy pas i uderzyła w audii. - Na razie wiemy, że to był srebrny samochód, świadkowie zdarzenia nie umieli jednak określić marki auta - dodaje Gertych. Poszkodowani w wypadku - kierująca seatem oraz pasażer audii trafili do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu.(han)
reklama
reklama
| |||||||||||||||||||
Panu Robertowi Graji
Kierownikowi Działu Technicznego
Wodociągów Leszczyńskich
składamy wyrazy głębokiego współczucia
oraz szczere słowa wsparcia
z powodu śmierci Mamy
Kierownikowi Działu Technicznego
Wodociągów Leszczyńskich
składamy wyrazy głębokiego współczucia
oraz szczere słowa wsparcia
z powodu śmierci Mamy

Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy
Wodociągów Leszczyńskich Sp. z o.o.
Wodociągów Leszczyńskich Sp. z o.o.
W celu zamieszczenia nekrologu na stronach portalu prosimy o kontakt z redakcją Radia Elka pod numerem telefonu 65 529 56 78 lub o kontakt osobisty w siedzibie Radia Elka przy ul. Sienkiewicza 30a w Lesznie.
reklama
Najnowsze ogłoszenia DOM.ELKA.PL![]()
|
reklama
reklama














Leszno/Lipno. Seat i audii zderzyły się wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr5 k. Lipna. Ucierpiały dwie osoby. Prawdopodobnie sprawcą wypadku jest kierowca trzeciego samochodu, który odjechał z miejsca zdarzenia.
667 70 70 60









