Zepchnięci z drogiZepchnięci z drogi |
| 12.06.2013. Radio Elka, Monika Kaczmarska-Banaszak | ||||||||||||||||||||||||
Dyżurny reporter: Zdarzenie miało miejsce tuż przed godziną 10.00 na krajowej piątce, pomiędzy Rydzyną a Augustowem. W kierunku Leszna jechał ciąg samochodów, m.in. ciągnik siodłowy z naczepą, kierował nim 34-letni mieszkaniec 667 70 70 60 Strzegomia. - Kierowca ciężarówki zaczął zjeżdżać na lewy pas drogi, w czasie kiedy był wyprzedzany przez samochód marki rover, nie upewniwszy się uprzednio co do możliwości wykonania manewru wyprzedzania. W ten sposób zmusił kierowcę samochodu osobowego do ucieczki na bok, tak żeby nie doszło do zderzenia i niestety samochód marki rover wylądował w rowie - opisuje Dawid Marciniak, rzecznik leszczyńskiej policji. Jedna osoba dorosła oraz szesnastolatek zostali przewiezieni do szpitala. Po oględzinach okazało się, że jedyne obrażenia to otarcia naskórka i stłuczenie klatki piersiowej. Zdarzenie będzie zatem klasyfikowane jako wykroczenie. Po zakończeniu czynności policjanci zdecydują, jaki będzie finał tej sprawy. Najprawdopodobniej kierowca ciężarówki zostanie ukarany mandatem. (mon/fot.archiwum)
reklama
reklama
reklama
| ||||||||||||||||||||||||
Panu Robertowi Graji
Kierownikowi Działu Technicznego
Wodociągów Leszczyńskich
składamy wyrazy głębokiego współczucia
oraz szczere słowa wsparcia
z powodu śmierci Mamy
Kierownikowi Działu Technicznego
Wodociągów Leszczyńskich
składamy wyrazy głębokiego współczucia
oraz szczere słowa wsparcia
z powodu śmierci Mamy

Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy
Wodociągów Leszczyńskich Sp. z o.o.
Wodociągów Leszczyńskich Sp. z o.o.
W celu zamieszczenia nekrologu na stronach portalu prosimy o kontakt z redakcją Radia Elka pod numerem telefonu 65 529 56 78 lub o kontakt osobisty w siedzibie Radia Elka przy ul. Sienkiewicza 30a w Lesznie.
reklama
Najnowsze ogłoszenia DOM.ELKA.PL![]()
|
reklama
reklama














Samochód osobowy marki rover wjechał do rowu po nieudanej próbie wyprzedzenia ciężarówki. Kierowca Scanii nie zauważył najprawdopodobniej osobówki i także podjął wyprzedzanie. Roverem podróżowało pięć osób z powiatu rawickiego, dwie z nich zostały zabrane do szpitala na badania.
667 70 70 60









