Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.
Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
wykrywanie botów i nadużyć w usługach
pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)
Podstawy prawne przetwarzania danych
marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych
Odbiorcy danych Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.
Prawa osoby, której dane dotyczą Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
prawo żądania sprostowania danych,
prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
forma pisemna Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno
Informacje dodatkowe Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Powiat leszczyński będzie miał swojego reprezentanta na boiskach PKO BP Ekstraklasy. Pochodzący ze Świerczyny Szymon Bartlewicz został ogłoszony nowym piłkarzem GKS-u Katowice. Dla 20-latka to ogromna szansa, by zaprezentować swoje umiejętności na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w kraju.
Dyżurny reporter: 667 70 70 60
Bartlewicz to piłkarz ofensywny, który dobrze odnajduje się zarówno na pozycji skrzydłowego, jak i środkowego pomocnika. Karierę zaczynał w Osiecznej,
później grał w juniorskich drużynach GKS-u Krzemieniewo. Od 2018 roku występował w barwach Chrobrego Głogów, gdzie z sezonu na sezon piął się w hierarchii zespołu. W pierwszym zespole ekipy z Głogowa rozegrał łącznie 94 mecze, w których zdobył 12 bramek. Dodatkowo w tym czasie otrzymywał powołania do reprezentacji Polski U-19, U-20 oraz U-21.
Nowym pracodawcą urodzonego w Lesznie piłkarza będzie rewelacja ostatniego sezonu - GKS Katowice. Zespół ze Śląska niespodziewanie ukończył rozgrywki Ekstraklasy na 5. miejscu i zagwarantował sobie udział w eliminacjach Ligi Konferencji.
1. Dodane przez Witek, w dniu - 03-06-2026 09:15 60 Gratulacje, Szymon !
2. Dodane przez Greg, w dniu - 03-06-2026 09:40 626 GKS ,Legia to rozumiem nie to co Lech.Młody powodzenia !
3. Dodane przez KoronaWilkowice, w dniu - 03-06-2026 10:38 60 Dobrze, że w Lesznie nie grał, bo tam walkowery są i spadek do okręgówki
4. Dodane przez kibic, w dniu - 03-06-2026 10:55 60 gdyby nie ekipa z orlika w krzemieniewie to nie wiadomo co by bylo. kilku chlopakow poszlo z krzemieniewa do chrobrego, szymon zrobil najwieksza kariere, ale warto tez zauwazyc krzysia janiszewskiego, ktory gra w 2 lidze. pozdrawiam, trzymam kciuki!
5. Dodane przez Do 2, w dniu - 03-06-2026 11:09 164 Trollu przestań napuszczać mieszkańców Leszna na mieszkańców Poznania i innych miast.
reklama
6. Dodane przez Do 5, w dniu - 03-06-2026 12:25 19 Trollem i to wirażowym z Kościana, to tu jesteś ty. Tak bardzo cię obraża, że ktoś posiada własną opinię?
7. Dodane przez sport, w dniu - 03-06-2026 12:34 322 Lech nie jest lubiany w Lesznie za te bazgroły na murach w Lesznie.Zresztą kibiców Lecha jest tu mała garstka.To nie te klimaty tutaj .Każdy kibicuje komu chce ,a Gksa Katowice to dobry klub do rozwoju i z ambicjami
8. Dodane przez Do 5, w dniu - 03-06-2026 12:53 72 To znany troll tutaj, napuszcza mieszkańców Leszna na wszystkich naokoło. Ostatnio jest cicho (...)
9. Dodane przez do 7 kom, w dniu - 03-06-2026 13:06 191 kibiców Lecha jest w Lesznie bardzo dużo, tak samo jak kibiców Unii a najwięcej jest kibiców obu drużyn, pozdrawiam
10. Dodane przez Kibic Lecha i Unii, w dniu - 03-06-2026 13:29 150 do kom. 7 i innych t.p. w Lesznie jest dużo kibiców Lecha chłopie . Masz rację każdy kibicuje komu chce . Ja jestem i kibicem Unii i Lecha.
11. Dodane przez Do 7, w dniu - 03-06-2026 13:47 20 Nie bądź śmieszny. A kibice unii grają na pianinie i są kulturalni? Nie kompromituj się i nie napuszczaj jednych na drugich bo z tego słyniesz.
12. Dodane przez tak to, w dniu - 03-06-2026 13:54 220 Kibiców lecha jest bardzo mało w Lesznie co innego w innych miastach,gdzie nie ma wielkich klubów to kibicują lechowi.My mamy wielką Unię to jest potęga.
13. Dodane przez Do 8, w dniu - 03-06-2026 14:11 210 Jest cicho, za to Ty trollu Kościański jesteś tu aktywny non stop,zwłaszcza jak Unia jedzie mecz i gdy się zdarzy przegrać wtedy twój hejt aż kipi.
14. Dodane przez Z Leszna, w dniu - 03-06-2026 14:50 01 A ja tym roku jadę na urlop z rodziną do Turcji a niektórzy będą tyłku tu pisać komentarze.
15. Dodane przez Do kom Korona wilkowice, w dniu - 03-06-2026 15:15 12 Człowieku a Wilkowice to nie jest Leszno? Z samych Wilkowic jest najwyżej z 200 mieszkańców reszta to napływ Leszczynian
16. Dodane przez Tak się zastanawiam, w dniu - 03-06-2026 15:18 00 Ilu piłkarzy z naszych okolic grało w Esktraklasie? Najbardziej znany jest świderski oczywiście, ale inni? Z tego co wiem był ktoś z Garzyna i chyba Tomek z Leszna w drugiej połowie lat 80-tych. Ktoś jeszcze?
17. Dodane przez piotr, w dniu - 03-06-2026 16:19 10 ANDZEJ JUSKOWIAK Z KANI GOSTYN.PARZY Z GARZYNA . DAMIAN LUKASIK Z PONIECA
18. Dodane przez Kolejorz, w dniu - 03-06-2026 17:07 20 Najsłynniejszy piłkarz z okolic to ANDRZEJ JUSKOWIAK. Kolejny to Damian Łukasik, ale są też inni lecz mało kto zna tych piłkarzy.
19. Dodane przez Rafi, w dniu - 03-06-2026 17:42 02 Gratulacje i samych sukcesów i dalszego rozwoju. Do 16. Andrzej Juskowiak i Tomasz Parzy.
20. Dodane przez Do 16, w dniu - 03-06-2026 18:13 152 Wsiowy żużel zabija wszystkie sporty olimpijskie w Lesznie I okolicy! Prostactwo zamiast wzorować się na lekkoatletach, piłkarzach wszelkiego rodzaju tenisistach czy koszykarzach, wolą ciągać się z dziećmi po tych śmierdzących motorkach na metanol! To samo tyczy tych.miernych radnych, którzy za darmowe wejściówki, oddają pieniądze z budżetu miasta, powiększając zadłużenie Leszna?
21. Dodane przez Do 16, w dniu - 03-06-2026 18:14 10 Dobre pytanie
22. Dodane przez Do 20, w dniu - 03-06-2026 20:22 115 Na żużel przychodzi średnio obecnie 12 tyś na mecz.Żużel był i jest i będzie, jak Ciebie już nie będzie wsioku . Gdyby nie Unia i Lech to Wielkopolski sport byłby w czarnej d.....
23. Dodane przez Do 22, w dniu - 04-06-2026 05:26 10 Jesteś bardzo ograniczony ponieważ w Wielkopolsce jest mnóstwo klubów w tym dużo zasłużonych. Ale jak się siedzi tylko w domu i.w życiu nigdzie nie było to tak jest
24. Dodane przez Do 22, w dniu - 04-06-2026 07:49 30 Wiesz ty ludziku ile jest klubów zasłużonych w Wielkopolsce? Cała masa. Ale ty tylko siedzisz w Lesznie i nie masz pojęcia o.swiecie. a co do frekwencji - guzik to interesuje to tutaj ludzi. Większość i to zdecydowana to mieszkańcy okolicznych wiosek typu Kąkolewo czy Włoszakowice. Leszno nawet dni miasta nie potrafi zorganizować i wszyscy się śmieją z Leszna.
25. Dodane przez Do 22, w dniu - 04-06-2026 08:38 21 Jeśli ktoś nie ma argumentów to obraza, to pokazuje jak prymitywny jesteś.
26. Dodane przez Do 23, w dniu - 04-06-2026 10:08 09 Już Koscianiaku chce ci się pisać komentarze o po 5 rano.Siedzisz tu 24 h na dobę i od lat nigdzie nie wychodzisz.Trzy komentarze pod rząd, a będzie zapewne więcej. Owszem są zasłużone kluby,ale do tytułów Unii i Lecha i do frekwencji to jest przepaść biedaku.Leszno ma tysiące kibiców Unii,na Lecha jeszcze więcej jest z całych okolic Poznania.Liczy się frekwencja .
27. Dodane przez Do 26, w dniu - 04-06-2026 11:59 10 Jeśli ktoś nie ma argumentów to obraża panie troll po 70tce.(...)Tylko ty szczujesz ludzi na siebie.
28. Dodane przez Do 26, w dniu - 04-06-2026 12:33 60 Zdecyduj się bo raz piszesz że nie ma zasłużonych klubów by po.chwili pisać że są. Sam się ośmieszasz. Widać nic nie wiesz a próbujesz udawać mądrego.i wychodźi komicznie.
reklama
29. Dodane przez pawel, w dniu - 04-06-2026 18:25 00 Skrzypczak Juskowiak Kedziora Kordus KaczmarekFrydryszak Parzy
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.