Poszukiwania na Jeziorze SławskimMężczyzna skoczył z łodzi do wody i nie wypłynął |
| 22.06.2026. Radio Elka, Hania Ciesielska | ||||||||||||||
Dyżurny reporter: 667 70 70 60 W niedzielę około południa służby ratownicze zostały powiadomione o wypadku na wodzie w okolicach plaży głównej w Sławie. - Z pierwszych ustaleń wynika, że 57-letni mieszkaniec Dolnego Śląska, który pływał z dwoma innymi mężczyznami na łodzi, wskoczył do wody, by się ochłodzić i niestety już na łódź nie wrócił - relacjonuje Marek Cieślakowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji we Wschowie. W podjęte natychmiast poszukiwania zaangażowano kilka zastępów straży pożarnej, m.in. specjalną grupę z sonarem z jednostki ze Świebodzina oraz nurków z komendy straży pożarnej z Nowej Soli. - Wykorzystujemy łodzie, które są na wyposażeniu policji we Wschowie oraz OSP Sława - dodaje Cieślakowski. Wczoraj działania zakończono przed godz. 22.00, dzisiaj ok. godz. 9.00 poszukiwania zostaną wzniowione.
reklama
| ||||||||||||||
reklama
Najnowsze ogłoszenia DOM.ELKA.PL![]()
|
reklama
reklama















667 70 70 60









