Start
Koszykówka
Prezes i nowy koszykarz gośćmi Magazynu Sportowego
Koszykówka
Prezes i nowy koszykarz gośćmi Magazynu Sportowego Michał Sitnik nowym zawodnikiem Polonii LesznoPrezes i nowy koszykarz gośćmi Magazynu Sportowego |
| 28.06.2026. Radio Elka, Michał Konieczny | ||||||||||||||
| Dyżurny reporter: Ten oficjalny komunikat klubowy brzmi następująco : 667 70 70 60 Miło nam poinformować, że do składu drużyny dołącza Michał Sitnik - 25-letni skrzydłowy, który wzmocni nasz zespół przed nadchodzącym sezonem. Michał to zawodnik mający za sobą występy na parkietach ORLEN Basket Ligi oraz Pekao S.A. 1 Ligi. W poprzednim sezonie reprezentował barwy Orlen Zastalu Zielona Góra, zbierając doświadczenie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Większość sezonu 2025/2026 spędził jednak na Kociewiu broniąc barw SKS Fulimpex Starogardu Gdańskiego. W swojej dotychczasowej karierze występował m.in. w Śląsku Wrocław, MKS-ie Dąbrowa Górnicza, Górniku Wałbrzych oraz WKK Wrocław. Wierzymy, że jego wszechstronność, waleczność i doświadczenie będą dużym wzmocnieniem naszej drużyny Michał, witamy w polonijnej rodzinie i życzymy wielu udanych występów i samych zwycięstw w biało-czerwonych barwach!
reklama
| ||||||||||||||
reklama
Najnowsze ogłoszenia DOM.ELKA.PL![]()
|
reklama
reklama















667 70 70 60









