Ugasił pożar przed strażakamiUgasił pożar przed strażakami |
| 05.09.2008. Radio Elka, Aldona Brycka-Jaskierska | ||||||||||||||||||||||
Dyżurny reporter: 667 70 70 60Pożar pojawił się w warsztacie stolarskim, około godziny 20.00. Nie odbywały się tam już żadne prace. Ogień, w porę zauważył i ugasił właściciel obiektu, jeszcze przed przyjazdem strażaków. A skierowano na miejsce dwa zastępy straży ze Święciechowy i jeden z Leszna. - Strażacy po przybyciu na miejsce stwierdzili nadpalenie podbitki sufitu w warsztacie stolarskim. Wartość strat oszacowano na ok. 3 tysiące złotych - mówi asp sztab.Jarosław Szolc. Pożar najprawdopodobniej wywołało zwarcie instalacji elektrycznej w warsztacie. (abj/ tekst i foto)
reklama
reklama
reklama
| ||||||||||||||||||||||
Panu Robertowi Graji
Kierownikowi Działu Technicznego
Wodociągów Leszczyńskich
składamy wyrazy głębokiego współczucia
oraz szczere słowa wsparcia
z powodu śmierci Mamy
Kierownikowi Działu Technicznego
Wodociągów Leszczyńskich
składamy wyrazy głębokiego współczucia
oraz szczere słowa wsparcia
z powodu śmierci Mamy

Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy
Wodociągów Leszczyńskich Sp. z o.o.
Wodociągów Leszczyńskich Sp. z o.o.
W celu zamieszczenia nekrologu na stronach portalu prosimy o kontakt z redakcją Radia Elka pod numerem telefonu 65 529 56 78 lub o kontakt osobisty w siedzibie Radia Elka przy ul. Sienkiewicza 30a w Lesznie.
reklama
Najnowsze ogłoszenia DOM.ELKA.PL![]()
|
reklama
reklama














W Długich Starych ogień pojawił sięw warsztacie stolarskim. Pożar na szczęście był niewielki, bo właściciel obiektu uporał się z nim zanim przyjechali strażacy. Jednak bez strat się nie obyło, oszacowano je na trzy tysiące złotych.
667 70 70 60









