Pożar zauważyli sąsiedziPożar zauważyli sąsiedzi |
| 08.08.2009. Radio Elka, Aldona Brycka-Jaskierska | |||||||||||||||||||
Dyżurny reporter: Walkę z ogniem rozpoczęły okoliczne jednostki OSP, z Krzemieniewa, Belęcina i Siemowa, dołączyli do nich także strażacy z Leszna. 667 70 70 60 Ogień rozprzestrzeniał się błyskawicznie. Pożar zauważyli sąsiedzi i zaalarmowali właściciela budynku, który spał w swoim domu sąsiadującym z płonącym budynkiem. Mężczyzna był w domu sam, jego rodzina spędzała sobotę nad jeziorem. - Nie mam pojęcia co mogło być przyczyną pożaru, to był chlew z przybudówką, ale na szczęście pusty - mówi właściciel spalonego budynku. Z wstępnych ustaleń strażaków wynika, że przyczyną pożaru mogło być zwarcie instalacji elektrycznej. Trwa akcja dogaszania ognia. (abj/tekst i foto)
reklama
| |||||||||||||||||||
Panu Robertowi Graji
Kierownikowi Działu Technicznego
Wodociągów Leszczyńskich
składamy wyrazy głębokiego współczucia
oraz szczere słowa wsparcia
z powodu śmierci Mamy
Kierownikowi Działu Technicznego
Wodociągów Leszczyńskich
składamy wyrazy głębokiego współczucia
oraz szczere słowa wsparcia
z powodu śmierci Mamy

Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy
Wodociągów Leszczyńskich Sp. z o.o.
Wodociągów Leszczyńskich Sp. z o.o.
W celu zamieszczenia nekrologu na stronach portalu prosimy o kontakt z redakcją Radia Elka pod numerem telefonu 65 529 56 78 lub o kontakt osobisty w siedzibie Radia Elka przy ul. Sienkiewicza 30a w Lesznie.
reklama
Najnowsze ogłoszenia DOM.ELKA.PL![]()
|
reklama
reklama














W Belęcinie palił się budynek gospodarczy. Na szczęście pożar w porę opanowano i nie przeniósł się na sąsiadujący z nim budynek mieszkalny. Na miejscu są cztery jednostki straży pożarnej. Najprawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.
667 70 70 60










