Nieczystości blokują i brzydko pachną |
| 27.12.2011. Radio Elka, Marcin Hałusek | ||||||||||||||||||||||||||
Dyżurny reporter: 667 70 70 60Ładunek został rozrzucony na odcinku długości około 100 metrów. Tyle kierowca ciężarówki zdążył przejechać zanim zorientował się, że gubi nieczystości. Pas drogi w kierunku Leszna jest nieprzejezdny. Na czas sprzątania nawierzchni będzie tam obowiązywał ruch wahadłowy. Na miejscu są policjanci, którzy kierują ruchem i wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Kierowca ciężarówki musi się liczyć z mandatem. (mah/foto:KMP Leszno)
reklama
reklama
| ||||||||||||||||||||||||||
Panu Robertowi Graji
Kierownikowi Działu Technicznego
Wodociągów Leszczyńskich
składamy wyrazy głębokiego współczucia
oraz szczere słowa wsparcia
z powodu śmierci Mamy
Kierownikowi Działu Technicznego
Wodociągów Leszczyńskich
składamy wyrazy głębokiego współczucia
oraz szczere słowa wsparcia
z powodu śmierci Mamy

Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy
Wodociągów Leszczyńskich Sp. z o.o.
Wodociągów Leszczyńskich Sp. z o.o.
W celu zamieszczenia nekrologu na stronach portalu prosimy o kontakt z redakcją Radia Elka pod numerem telefonu 65 529 56 78 lub o kontakt osobisty w siedzibie Radia Elka przy ul. Sienkiewicza 30a w Lesznie.
reklama
Najnowsze ogłoszenia DOM.ELKA.PL![]()
|
reklama
reklama














Utrudnienia i mało przyjemne wrażenia węchowe czekają kierowców jeżdżących trasą Leszno – Górą. W Książęcym Lesie ciężarówka zgubiła część ładunku. Na drodze rozlały się nieczystości.
667 70 70 60















