Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
 
Wiadomości
    Sport
      Nie przegap
      Nowe Galerie Foto
      Ładowanie galerii zdjęć...
      więcej...
      reklama
      28
      Czerwca 2026
      Niedziela
      Imieniny obchodzą:
      Amos, Ireneusz,
      Józef, Leon, Paweł
      Do końca roku 186 dni.
      Start arrow Kościan arrow Adam Szłapka rzecznikiem rządu

      Kościaniak z wielkim wyzwaniem

      Adam Szłapka rzecznikiem rządu

      20.06.2025. Radio Elka, Hania Ciesielska


      (Fot. Piotr Pewiński)
      Pochodzący z Kościana Adam Szłapka, minister do spraw Unii Europejskiej będzie rzecznikiem rządu - ogłosił na konferencji prasowej premier Donald Tusk. Pracę w nowej roli rozpocznie od razu, choć formalnie stanowisko obejmie po zakończeniu polskiej prezydencji w Radzie UE.
      Dyżurny reporter: 667 70 70 60
      Adam Szłapka jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego im. Oskara Kolberga w Kościanie, politologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Studium Polityki Zagranicznej w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych.

      Karierę w
      polityce rozpoczął od samorządu. W latach 2006-2010 pełnił funkcję radnego i wiceprzewodniczącego rady miejskiej w Kościanie.

      W latach 2011-2015 pracował jako ekspert w Kancelarii Prezydenta RP Bronisław Komorowskiego, a w 2015 roku uzyskał mandat posła na Sejm RP z ramienia partii Nowoczesna. Od 2019 roku jest przewodniczącym Nowoczesnej. W 2023 r. po raz trzeci uzyskał mandat poselski. 13 grudnia 2023 roku został powołany na urząd Ministra do spraw Unii Europejskiej w rządzie Donalda Tuska.

      Dzisiaj (20.06.) premier ogłosił, że powołał Adama Szłapkę na funkcję rzecznika rządu. Zaznaczył jednak, że formalnie nastąpi to od 1 lipca, ponieważ do końca czerwca tego roku trwa polska prezydencja w Radzie UE i przyszły rzecznik rządu będzie musiał jeszcze dokończyć obowiązki związane z jego funkcją ministerialną.
       
      Komentarze (80)
      1. Dodane przez Kamil, w dniu - 20-06-2025 13:30 98 30
      Kolejne bezużyteczne ,bezproduktywne stanowisko obciążające budżet państwa jeśli jest się efektywnym i poprawia jakość życia obywateli to widać nie trzeba o tym komunikować na szczęście jeszcze 2.5 roku i koniec z tą koalicją :) miłego weekendu dla rodaków
      2. Dodane przez Anna, w dniu - 20-06-2025 13:40 31 103
      Super wiadomość, 
      Pan Adam Szłapka to mądry, odpowiedzialny , skromny i bardzo sympatyczny człowiek.To dobry wybór, Pan Szłapka może wnieść dużo dobrego do wizerunku rządu. Mówi bardzo rzeczowo, obiektywnie ocenia różne wydarzenia i nie jest agresywny. No i nasz człowiek z Wielkopolski. 
      Dużo sukcesów Panie Adamie.
      3. Dodane przez bez sensu, w dniu - 20-06-2025 13:53 36 14
      Bez sensu ankieta. Zróbcie ankietę kto lepszy na to stanowisko szłapka czy myszka miki, a zapewne wynik ankiety będzie podobny lub nawet miki wygra. To tak jak ankieta kto lepszy, Pis czy PO (wyniki bez różnicy bo nie ma uwzględnionych ludzi którzy wybraliby żaden z nich. Tutaj w ankiecie brakuje wyboru nr3) nie ważne, bo każdy z nich jest taki sam i wykonuje polecenia kogoś innego a nie swoje czy suwerena (jeśli tak można nas nazwać, a zapewne nie bo jesteśmy tylko zasobami ludzkimi dla nich)
      4. Dodane przez Wybaczcie nam Polacy, w dniu - 20-06-2025 14:02 91 26
      przepraszamy za Adama Szłapkę - rozsądni mieszkańcy Kościana
      5. Dodane przez Hmm, w dniu - 20-06-2025 14:06 74 19
      To co będzie robił przez 2.5 roku? Bo sukcesy rządu ciężko ogłaszać jak ich nie ma.
      6. Dodane przez Janina Pieczarka, w dniu - 20-06-2025 14:23 53 11
      Szkoda że Murański nie został rzecznikiem Platformy , to by było coś. A szłapka zrobi to z Platformą co zrobił z Nowoczesną. Szkoda "uśmiechniętych"
      7. Dodane przez dramat, w dniu - 20-06-2025 14:24 62 15
      Wybór miernego Szłapki świadczy, że nie ma chętnych wśród profesjonalistów z kwalifikacjami. Wszyscy wiedzą, że ten rząd za długo nie porządzi. 
      Brak mu elokwencji, ogłady - patrz szmieszki podczas obrad PE, cechuje go ignorancja patrz impreza u R.T - obecnie leci w pętli w tv.  
      Będzie "osmiogwiazdkowym" rzecznikiem rządu. 
      Czekam na kolejne wtopy.
      8. Dodane przez Anna, w dniu - 20-06-2025 14:25 50 12
      Jak na rzecznika jest mało elokwentny.
      9. Dodane przez Zzz, w dniu - 20-06-2025 15:14 46 11
      Ciekawe czy będą po dzienniku co wtorek konferencje a'la Urban informujące o "sukcesach" rządu....nie ma co biorą przykład z najlepszych..... komuna wraca
      10. Dodane przez Wojtek, w dniu - 20-06-2025 15:28 52 14
      Sprawdza się na każdym stanowisku. Nawet jako DJ na campusie u Trzaskowskiego.
      11. Dodane przez Mieszkaniec Leszna, w dniu - 20-06-2025 15:34 12 25
      Nie zazdroszczę, ale gratuluję.
      reklama
      12. Dodane przez Żenada, w dniu - 20-06-2025 15:36 66 8
      Szłapka czyli ten co w europarlamencie śmiał się z ofiar w strefie Gazy
      13. Dodane przez kiss, w dniu - 20-06-2025 15:38 40 8
      a za pewne darzenie drogowe już rozliczony?? czy zamieciono??
      14. Dodane przez DoTchórzy, w dniu - 20-06-2025 15:39 43 12
      Jak można być dobrym rzecznikiem niedobrego rządu? Czy można jeszcze bardziej kłamać i manipulować? Jak można bać się trudnych pytań i nie wpuszczać Republiki i W Polsce 24 na konferencja prasowe?
      15. Dodane przez Hehe, w dniu - 20-06-2025 15:41 16 41
      Widzę "element"kościański w akcji powyżej!Pewnie same fizole po zawodówkach zazdroszczą mądremu wykształconemu człowiekowi!
      16. Dodane przez Antek, w dniu - 20-06-2025 15:55 53 12
      Jakiego rządu?? Ten rząd po wakacjach przestanie istnieć
      17. Dodane przez ala, w dniu - 20-06-2025 16:00 11 53
      Super, bardzo inteligentny młody człowiek
      18. Dodane przez Autonomia, w dniu - 20-06-2025 16:00 43 12
      Każdy Polak to przyzna że obecne rządy to bieda i drożyna. Nieudolność tych z wiejskiej widać na każdym kroku. Ale cóż mądry Polak po szkodzie. Tylko prosta droga Tylko Konfederacja!
      19. Dodane przez drwal, w dniu - 20-06-2025 16:18 43 6
      Postawmy sobie pytania dlaczego Premier wybrał Pana Adama.  
      1. Nikt na tym stanowisku nie morze być mądrzejszy od kierownika. 
      2. Inne osoby, które były rozważane na to stanowisko - odmówiły 
      3. Przechodził Pan Adam w KPRM-ie i kierownik mu zaproponował 
      4. W razie czego kierownik ma na niego haki (obraz Gęśarki, długi Nowoczesnej, potrącenie rowerzystki,) 
      Wybór idealny na potrzeby kierownika.
      20. Dodane przez tutejszy, w dniu - 20-06-2025 16:28 15 6
      Niby tylko z Kościana, ale w portkach.
      21. Dodane przez Znam Chełmońskiego, w dniu - 20-06-2025 16:35 45 8
      Jaki rząd, taki rzecznik.
      22. Dodane przez Do kom. nr 15, w dniu - 20-06-2025 16:55 28 6
      Jest wykształcony ponad swoją inteligencję.
      23. Dodane przez do kom 18 i kom 19, w dniu - 20-06-2025 16:57 15 45
      Żal wam ....ściska że nikt z Konfy, od Brauna, Mentzena, że nie od PISiorow, nikt z "lumpenproletariatu", że nikt z tych co "wyprodukowali 54% inflacji, co zadłużyli kraj na 107% PKB. Ale dawawali kasę, po co pracować jak PISiory dodrukowali pieniądze i WY żeście z tego korzystali...
      24. Dodane przez Do ie, w dniu - 20-06-2025 17:03 15 4
      JAKIE ZYSKI MAJA WODOCIAGI LESZCZYNSKIE
      25. Dodane przez Wyrazy współczucia, w dniu - 20-06-2025 17:06 47 9
      Współczuję normalnym mieszkańcom Kościana że muszą żyć ze świadomością iż Szłapka pochodzi z Kościana
      26. Dodane przez poko, w dniu - 20-06-2025 17:09 37 7
      Mierny ale wierny
      27. Dodane przez Leśny władek, w dniu - 20-06-2025 17:29 36 6
      To trzeba mieć tupet by o klęskach opowiadać w klimacie zwycięstwa.
      28. Dodane przez Tadek, w dniu - 20-06-2025 17:32 36 7
      Taki mądry ten nowy rzecznik jak cała Koalicja 13 grudnia.
      29. Dodane przez Cwaniaczek, w dniu - 20-06-2025 17:40 30 5
      Polityczne rozdawnictwo stanowisk to rak toczący gospodarkę. Tworzy się etaty dla swoich bez kompetencji, bez odpowiedzialności, bez realnej pracy. Tysiące ludzi żyje z budżetu, nie dając nic w zamian. Czas to przerwać!
      30. Dodane przez Polo Prawica, w dniu - 20-06-2025 17:46 36 6
      Polegnie na pierwszym pytaniu! 
       
       
      Jak to było z gęsiarką!
      31. Dodane przez Historyk sztuki, w dniu - 20-06-2025 17:51 32 5
      Były pracownik kancelarii prezydenta Bronisława Komorowskiego Adam Szłapka zaliczył wpadkę przed sądem. Nawet sędzia był zaskoczony. Polityk przyznał, że nie wie, kim był malarz Józef Chełmoński. - Dobrze, wyjdę na strasznego ignoranta - wyjaśnił z rozbrajającą szczerością. 
       
      To była głośna sprawa. W 2015 roku Kancelaria Prezydenta RP zawiadomiła prokuraturę, że w okresie prezydentury Bronisława Komorowskiego zaginęły dwa obrazy olejne: "Gęsiarka" Romana Kochanowskiego i "Bydło na pastwisku"
      32. Dodane przez Polak, w dniu - 20-06-2025 18:17 31 6
      A co ten szłapka zrobił dobrego? ...nic nie słyszałem więc po co ten poklask?
      33. Dodane przez do 32, w dniu - 20-06-2025 18:36 28 4
      no co podpisał pakt migracyjny
      34. Dodane przez f, w dniu - 20-06-2025 18:52 33 5
      Na pewno będzie jeszcze większym błaznem ale nie Stańczykiem.
      35. Dodane przez Mati, w dniu - 20-06-2025 19:00 41 4
      Wazelina i karierowicz.
      36. Dodane przez A, w dniu - 20-06-2025 19:54 9 22
      Gratuluję Panie Adamie, szczerze
      37. Dodane przez Do 15., w dniu - 20-06-2025 19:55 24 8
      Jaki to "wykształcony"- ten chłopak ze wsi Kokorzyn jest.Po L.O. poszedł na UAM ale chyba zaocznie ta Politologię ukończył jak moja koleżanka z III- ciej Drogi .też zaocznie studiowała Politologię na UAM....teraz jest Kierownikiem Delegatury Woj.Urz. w Lesznie to po.ADACH Kochani jakie wy poziomy prezentujecie po tej zaocznej gadanej tzw Politologii.??!! ...Alicja  
      z Kosciana ( n-lka,).
      38. Dodane przez arturs, w dniu - 20-06-2025 20:55 29 5
      porażka na całej linii. kolejny liberalno-lewicowy radykał. ten wrzucony nam przez komunistów z Brukseli rząd to horror nieudolności. liberałowie? jacy liberałowie? obniżyli albo zlikwidowali jakikolwiek podatek? ich rządy to nieustanna drożyzna i drenowanie kieszeni Polaków. TYLKO GRZEGORZ BRAUN
      39. Dodane przez edi, w dniu - 20-06-2025 21:15 31 4
      to ten (...)ktory w parlamencie europejskim jak byl poruszany temat mordowanych Palestynczykow to sie (smial) wstyd .(...)
      40. Dodane przez do 34, w dniu - 20-06-2025 21:39 20 4
      Lepszy od Kołodziejczaka?
      41. Dodane przez Ja, w dniu - 20-06-2025 21:46 29 5
      Szczerze napisałbym co o nim myślę, ale.cenzura tego nie puści. Ale.pewny jestem jednego. Chłopak szybko sam się.skompromituje.
      42. Dodane przez Mim, w dniu - 20-06-2025 21:49 28 5
      TRAGEDIA!!!
      43. Dodane przez Dario, w dniu - 20-06-2025 22:07 21 5
      Miernota wybrała miernotę.Komentarz nr4 jest świetny
      44. Dodane przez Wota zaufania, w dniu - 20-06-2025 22:13 17 4
      Gęsiarka zniknęła z pokoju, w którym przechowywano też poufne i tajne dokumenty. To był mały pokoik asystentów szefa kancelarii, z którego jedne drzwi prowadziły do gabinetu szefa, a drugie na korytarz. 
       
      Szef Kancelarii Prezydenta za czasów Komorowskiego zaklinał się mi, że nie mógł tam wchodzić nikt przypadkowy, a kiedy nawet wchodziła tam sprzątaczka, musiał jej towarzyszyć funkcjonariusz BOR. Najwyraźniej jednak było inaczej, skoro przez nikogo nie niepokojony kelner mógł spokojnie zdjąć obraz ze ściany i wynieść z pałacu, przechodząc przez punkty kontroli.
      45. Dodane przez HAISENBERG, w dniu - 20-06-2025 22:45 21 4
      Może ktoś już to opisał, nie czytałem wszystkich komentarzy - nie wiem. Przed chwilą oglądałem fragment wywiadu bodajże Lubeckiej ze Szłapką. Pytanie: jaką ocenę pan dostał na maturze z j. polskiego? Sz: Bardzo dobry! 
      L: jak brzmi celownik rzeczownika DOBRO? Sz: e...e, dobrze, dobry?  
      Zachęcam do obejrzenia!:)
      46. Dodane przez mieszkaniec, w dniu - 20-06-2025 22:47 14 9
      Zasłużony w tropieniu wielkopolskich misiewiczów....znakomity humanista i historyk sztuki...
      reklama
      47. Dodane przez Jacek, w dniu - 20-06-2025 23:48 22 6
      Ten ignorant? Rząd się ośmiesza.
      48. Dodane przez Benedykt XVII, w dniu - 21-06-2025 00:11 24 9
      Lepiej piwo pić pod żabką  
      niż w platformie być ze Szłapką
      49. Dodane przez Hmm :-/, w dniu - 21-06-2025 02:27 27 6
      No zdolny chłop, łgać potrafi, i to nie źle, wszak szlify tegoż fachu brał od najlepszych oszustów ,,cóż szkodzi obiecać,, czyli się nadaje na rzecznika POsteSBeckiej koalicji targowickiej XDDD  
       
      Będzie czarował lemingów sukcesami targowicy POsteSBeckiej XDDD  
       
       
      .
      50. Dodane przez Miras, w dniu - 21-06-2025 08:54 17 4
      Nasze Dobro narodowe. Włączcie sobie jego wywiad w radio Z gość nie zna odmian polskiego redaktorka go wykpiła a gość nie umiał odmienić salowa dobro przez przypadki. Rzecznik? Kabaret.
      51. Dodane przez Leśny władek, w dniu - 21-06-2025 09:14 22 4
      Ten Pan nie ma moim zdaniem kompetencji, by być pomocnikiem szewca. 
      Szemrani ludzie u władzy, biorą sobie kelnerów do pomocy
      52. Dodane przez antyPOPiS, w dniu - 21-06-2025 09:21 19 5
      Czołowy reprezentant ukraińskich interesów w Polsce. Gratuluję dobrego samopoczucia dla jego elektoratu...
      53. Dodane przez Do 50, w dniu - 21-06-2025 09:30 19 4
      Przesłuchałem i przyznaję, że totalna katastrofą.
      54. Dodane przez Do23, w dniu - 21-06-2025 09:45 16 4
      A zmieniło się coś w sprawie rozdawnictwa ?Nawet się chwalą ile oni dają.
      55. Dodane przez Kris, w dniu - 21-06-2025 10:17 19 4
      To taki kolejny (...) lub Urban. Człowiek bez honoru w sam raz do głoszenia propagandy.Dramat!
      56. Dodane przez Tomek, w dniu - 21-06-2025 10:40 21 5
      Politolog czyli czlowiek bez konkretnych kwalifikacji. Mówca, trybun Zielonego Ładu, przymusowej imigracji Afrykanów, wynaturzeń edukacyjnych i innych wymysłów rządu. Dziękujemy stanowcze NIE.
      57. Dodane przez xxx, w dniu - 21-06-2025 11:16 14 4
      A tak się dobrze zapowiadali Robert Biedroń, Maciej Gdula, Adam Szłapka ...
      58. Dodane przez Zaginione Bydło, w dniu - 21-06-2025 11:23 15 5
      Ta sonda wygląda dramatycznie! 
       
       
      Chyba zarządzą powtórne liczenie głosów.
      59. Dodane przez Kolejorz, w dniu - 21-06-2025 11:28 13 4
      Pociąg obiecali nawet do Piasków. 
       
      A jak się uda wyremontować z Wągrowca do Rogoźna to będzie cud! 
       
       
      Rzecznik zapewne skomentuje: 
       
      Pieniędzy nie ma i nie będzie.
      60. Dodane przez Gold, w dniu - 21-06-2025 11:33 11 5
      To ile LOT ma zakupić nowych maszyn ? 
       
       
      40?!!!!!!! 
       
       
       
      A za poprzedniej kadencji Tuska miał być likwidowany. 
       
       
      PIS cudotwórca?! 
       
      Czy Tuska pod sąd? 
       
       
      Jął rzecznik skomentuje to społeczne zapytanie? 
       
       
      I dlaczego Airbusy? 
       
       
      Czy te 40 maszyn to może z funduszu odbudowy? 
      Aby strumień Ź przez Polskę do Francji przepłynął lodowi znów długi zostawiając?
      61. Dodane przez s1, w dniu - 21-06-2025 11:56 18 5
      Kiedy ten pan odpowie za potrącenie 16 letniej rowerzystki na przejeżdzie rowerowym .Sprawa wstrzymywana w prokuraturze . Może ktoś wie coś więcej ?.
      reklama
      62. Dodane przez Leśny władek, w dniu - 21-06-2025 13:10 10 6
      Różnica pomiędzy prawicą a obecną władzą jest taka, jak pomiędzy zaradnym i pracowitym i nieporadnym leniem. 
      Po rządach prawicy , ciężko byłoby nie utrzymać socjalu i wydatków na obronność i tu obecni wydają pieniądze kosztem zadłużania Państwa,bo zarobić na to zwyczajnie nie potrafią
      63. Dodane przez Niech skomentuje, w dniu - 21-06-2025 14:14 17 6
      Dlaczego obecny rząd w 2024 roku spłacił 102 miliony odsetek od kredytu UE dla Ukrainy?! 
       
      W imię jakiego widzimisia państwo polskie zapłaciło 275 milionów złotych za wycieczkę w kosmos, męża miliarderki, posłanki Platformy Obywatelskiej?  
      A co nie stać nas?! 
      Co Polska będzie z tego miała? Wszystko wskazuje, że jak zwykle ... tylko teraz to będzie Kosmiczne Nic!!! 
       
      Dlaczego Władek twierdzi, że decyzje podejmiemy wspólnie z sojusznikami?! 
      Polski rząd ma działać SUWERENNIE dla naszego dobra! 
      Państwo położone tam gdzie leży zabroniło z niego wyjeżdżać. Ludzie uciekają z niego jachtami, łódkami niebezpieczną drogą morską! Drogi lądowe i powietrzne zostały zablokowane.
      64. Dodane przez Xxx, w dniu - 21-06-2025 14:57 20 6
      Rzecznik upadłego rządu z upadlej wsi Kościan. Pasuje to
      65. Dodane przez Włodek, w dniu - 21-06-2025 16:38 20 5
      wygląda na tego Słapke co krzyczał j...ć pis było to bardzo edukujace młodzież.Czy ta mowa nienawiści będzie domeną tego rzecznika
      66. Dodane przez Bonzo, w dniu - 21-06-2025 16:44 19 5
      Moze Kolodziejczak bylby rzecznikiem rządu, chłop został bez pracy a taki talent szkoda żeby się zmarnował. W ogóle w tym rządzie uśmiechniętych samo tacy "fachowcy"
      67. Dodane przez Do 66, w dniu - 21-06-2025 17:12 16 4
      Szybko zakończył karierę.
      68. Dodane przez Rolnik, w dniu - 21-06-2025 19:16 17 4
      Burak
      69. Dodane przez Gosia, w dniu - 21-06-2025 19:18 16 6
      Za wulgaryzmy w stronę opozycji awans
      70. Dodane przez Ciekawy, w dniu - 21-06-2025 19:19 18 7
      Z Kościana ? Z tego zakładu psychiatrycznego ?
      71. Dodane przez Antek, w dniu - 21-06-2025 19:49 20 8
      Bez ogłady, śmiał się gdy mówiono o zbrodniach na Palestyńczykach,dno moralne, krzyczał na kampusie Trzaskowskiego.!
      72. Dodane przez antyPOPiS, w dniu - 21-06-2025 21:27 18 7
      23 kwietnia 2023r. w/w potącił w Warszawie rowerzystkę. Do dnia dzisiejszego, brak oskarżenia od prokuratury. Są równi i równiejsi...
      73. Dodane przez Andrzej, w dniu - 21-06-2025 22:15 20 5
      Taki mądry, że nie umie odmieniać przez przypadki,
      74. Dodane przez ja, w dniu - 21-06-2025 23:01 17 7
      Ignorant, Więc pasuje do tego rządu
      75. Dodane przez Wioletka, w dniu - 22-06-2025 16:46 10 8
      No i co że z Kokorzyna, no i co że politolog. PiS niech zagląda do siebie. Suski- wykształcony perukarz, Fogiel-piekarz itd.
      76. Dodane przez Ewa, w dniu - 23-06-2025 12:18 7 9
      Młody , wykształcony, ambitny ... Bardzo dobrze. 
      W życiu by nie osiągną tego , gdzie się teraz znajduje, gdyby startował z Kościana. Przez zazdrość nawet niby przyjaciele by na niego nie głosowali. Dobrze, ze poszedł z Poznania- tam doceniają zaangażowanie, wiedzę i pracowitość. To wielki sukces- sam sobie to wypracował.  
      Niestety Kościan jest specyficzny, gdzie n ie lubi się właśnie takich ludzi sukcesu- przez najzwyklejsza zazdrość. Jak ktoś osiągnie sukces to na pewno nie jest z Kościana tylko przybysz, a Kościaniak musi wyjechać by obcy go docenili . Sami od siebie nic, ale drugiego by w łyżce wody utopili. 
      GRATULACJE PANIE ADAMIE- TRZYMAM KCIUKI ZA TWÓJ SUKCES.
      77. Dodane przez zibi, w dniu - 23-06-2025 16:02 8 10
      Do 72 szkoda że Ciebie nie potrącił, było by jednego Alfonsa mniej
      78. Dodane przez Do 77, w dniu - 23-06-2025 16:41 11 7
      Twój wpis tylko pokazuje jakim można być kretynem.
      79. Dodane przez Blacha, w dniu - 24-06-2025 09:47 7 6
      Brawo!
      reklama
      80. Dodane przez Minka, w dniu - 25-06-2025 14:53 8 4
      Do 78 O proszę następny (...) się odezwał, a może i mieszkanie udało się Tobie " kupić" .
       
      Napisz komentarzzasady
      • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
      • Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
      • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
      • Zabezpieczono reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.
       
      Imię:
      Komentarz: 
      reklama

      Dodaj zdjęcia do artykułu zasady
      • Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
      • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
      • Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
      • Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
       
       

        WIADOMOŚCI
      • najnowsze
      • komentowane
       
      img0
       
      img1
       
      img2
       
      img3
       
      img4
       
       
       
      -2.
      -1.
      0.
       
       
      -2.
      -1.
      0.
       
       
      -2.
      -1.
      0.
       
       
      -2.
      -1.
      0.
       
       
      -2.
      -1.
      0.
       
       
      -2.
      -1.
      0.
       
      • << Previous
      • Next >>
      • <Playback
      • Stop
      • Play >
      • 1
      • 2
      • 1 rok temu
      • 5 lat temu
      • 10 lat temu
      • 15 lat temu
      • << Previous
      • Next >>
      • <Playback
      • Stop
      • Play >
      • 1
      • 2
      • 3
      • 4
      reklama
      Najnowsze ogłoszenia DOM.ELKA.PL
      Garaz-wynajemLeszno 350
      Osiedle leszczynko -... Leszno 524000
      Sprzedam garaż/magaz... Leszno 58000
      Mieszkanie dla trene... Inne 1500
      Sprzedaż - kompleks ... Leszno 253233
      reklama
      reklama
      Dostęp do tej części serwisu tylko dla osób pełnoletnich
      Czy masz 18 lat lub więcej?
      Tak, oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią
      Akceptuj i przejdź dalej
      Zrezygnuj