Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.
Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
wykrywanie botów i nadużyć w usługach
pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)
Podstawy prawne przetwarzania danych
marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych
Odbiorcy danych Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.
Prawa osoby, której dane dotyczą Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
prawo żądania sprostowania danych,
prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
forma pisemna Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno
Informacje dodatkowe Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Ponad sto lat działała w charakterystycznym budynku na rogu ulicy Słowiańskiej i Alei Krasińskiego w Lesznie. Teraz poczta zmieniła lokalizację. Od poniedziałku klienci załatwią wszystkie sprawy już przy ulicy Bolesława Chrobrego 45.
Dyżurny reporter: 667 70 70 60
Placówka przez dziesięciolecia była jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów w centrum miasta. Urząd pocztowy funkcjonował tam od 1914 roku. Ostatnim dniem pracy w
dotychczasowej siedzibie był piątek, 15 maja. Przeprowadzka była konieczna, ponieważ budynek należy do Orange Polska.
Nowa siedziba mieści się w kamienicy przy ulicy Chrobrego, na narożniku z ulicą Krótką. Obsługa klientów prowadzona jest na parterze. Jak informuje Poczta Polska, w nowym miejscu dostępne są wszystkie dotychczasowe usługi, a pracują tam ci sami pracownicy, którzy obsługiwali klientów przy Słowiańskiej. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00. Lokal został również dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
Zmiana objęła także Bank Pocztowy, który obecnie działa przy ulicy Dworcowej.
1. Dodane przez xz, w dniu - 20-05-2026 08:27 270 Mam cicha nadzieje ze przeprowadziła się jako instytucja a nie sklep z pierdolami czyli do pracy !!! Zmieńcie przy okazji godziny urzędowania bo jak na razie to istniejecie dla bezrobotnych ;(
2. Dodane przez lol, w dniu - 20-05-2026 08:54 136 Jak dobrze że powstanie tam żabka albo jakiś kolejny kebsik
3. Dodane przez xD, w dniu - 20-05-2026 09:13 624 Ale po co ? Czy w dzisiejszych czas ktoś jeszcze korzysta z usług tej firmy
4. Dodane przez leszczyniak, w dniu - 20-05-2026 09:40 231 i tak kończy się historia pewnego miejsca
5. Dodane przez EWA, w dniu - 20-05-2026 09:44 161 Tak godziny pracy poxzty i to poczty polskiej sa b niedogodne ...inne kraje maja dluzszy czas pracy ...te godziny to dla ludzi kt nie pracuja, nie maja dzieci, komentarz nr 1 trafnie to opisal
6. Dodane przez XXX, w dniu - 20-05-2026 10:02 72 Wiadomo co tam będzie?
7. Dodane przez J., w dniu - 20-05-2026 10:02 142 Moja wiekowa juz mama, która przestała wychodzić do miasta ze względu na stan zdrowia, kilka razy prosiła mnie, aby jej coś kupić w jakimś konkretnym sklepie. Nieraz musiałem jej tłumaczyć, że produkt, który chciała już nie jest dostępny, a tego sklepu czy apteki już dawno nie ma. Dzisiaj nie można już pewnym dawnych miejsc. Ta placówka pocztowa tylko potwierdza, że zmiany mogą dotknąć wszystkich.
8. Dodane przez Adam, w dniu - 20-05-2026 10:19 1630 Jeszcze trochę to i pocztę polską skasują potem będzie poczta niemiecka tylko za inną opłatą
9. Dodane przez do kom. 8, w dniu - 20-05-2026 10:53 1322 Masz fobię niemiecką Adasiu? Wolisz pocztę ruską czy białoruską?
10. Dodane przez Git, w dniu - 20-05-2026 11:15 226 Majątek państwowy egegancjonsprzedamy Francuzom hehe, czy Polska jeszcze jest?
11. Dodane przez POCZTA POLSKA -Nigdy nie zginie.!!!, w dniu - 20-05-2026 11:24 87 Listonosz jest potrzebny zawsze także osobom niepełnosprawnym obecnie także Poczta Polska dostarcza paczki do domu poprzez swoich kurierów.Nadto dobrze się kojarzą ZNACZKI POCZTOWE ,CZY GILEBIE POCZTOWE a i mgr WF-u z TEY ( pamiętacie,)...jaka podjął pracę wraz ze swoim wiekiem emerytalnym no no ?!... tak właśnie LISTONOSZA w P-niu. Poczta wróci do swej świetności już niedługo ..po zmianie władzy w Polsce w X/ 2027 r.. ( Wybory).Serdecznie pozdrawiam Wszystkich (dr Jacek N.- wykładowca akademicki P-n, Leszcztyniak).
12. Dodane przez A gdzie uśmiech, w dniu - 20-05-2026 12:20 2612 UŚMIECHNIĘCI WSZYSTKO ZAMYKAJĄ
POCZTA PRZETRWAŁA BURZE, PIORUNY, WOJNY, KOMUNE, RZĄDY BOROWIAKA RZĄDY MALEPSZEGO NIEPRZETRWALA UŚMIECHNIĘTYCH
13. Dodane przez Damian, w dniu - 20-05-2026 12:21 121 Przyjrzymy się czy nie będą apartamenty
reklama
14. Dodane przez Ciekawy, w dniu - 20-05-2026 12:38 72 Co tam będzie ? To nas wszystkich zaskoczy może bunkry
15. Dodane przez księgowy, w dniu - 20-05-2026 13:11 115 poczta jest bankrutem od 10+ lat, wegetuje tylko na rządowych wielomiliardowych dotacjach jak kopalnie
16. Dodane przez jan, w dniu - 20-05-2026 15:06 12 Pan Rafał potrafi zdobyc najemców.
17. Dodane przez Do 9, w dniu - 20-05-2026 15:39 133 Kolego fobie to masz ty czy nie widzisz że polskiego nie ma już nic No chyba że podatki
18. Dodane przez tożsamośćalejaka?, w dniu - 20-05-2026 15:58 133 Wszystko co kojarzy się z polskością sprzedają.. nie wnikam komu za ile...za co dokąd trafią pieniądze...? PZU, ENEA, PGiNG, Poczt Polska= spółki z udziałem polskiego skarbu państwa po kawału po cichu są sprzedawane i udział państwa coraz mniejszy, bo kapitał zagraniczny nas zalewa...Co będą pamiętali młodzi POLACY? TOZSAMOŚC UNIJNĄ? Pozostaje tylko mieć nadzieję, że polskich genów nikt nie sprzeda i nie kupi, chociaż już przy nich manipulują...
19. Dodane przez Egzorcysta, w dniu - 20-05-2026 16:29 32 Do k.11. (dr Jacek N.- wykładowca akademicki P-n, Leszcztyniak).Bo padnę że śmiechu
20. Dodane przez do kom 18, w dniu - 20-05-2026 16:33 98 Tak długo jak sie zajmowała sprawami pocztowymi--szło dobrze. Ale jak si wdała wdała w polityczne harce wyborcze to juz nie starczyło sił. Każdy kto sie dał wciągnąć w pisowcie macki tak konczy. Każdy.
21. Dodane przez M, w dniu - 20-05-2026 16:48 121 To idealny przykład odwzorowujący los całego państwa. Najpierw firma siedząc w pałacach, przyzwyczajona do roli ważniaka przegapia szanse na rozwój i śpiąc w zapatrzeniu w siebie pozwala rozwinąć się niezliczonej ilość obcej konkurencji, potem pozbawiona znaczenia daje się zepchnąć na margines i doprowadzona do ruiny, by w końcu dać postawić do mało atrakcyjnego kąta i być zdolna co najwyżej robić rzeczy które już nikogo nie interesują i nikomu do niczego nie są potrzebne.
22. Dodane przez adam, w dniu - 20-05-2026 17:00 52 od czerwca goscie hurtowo , miejsce potrzebne hihihi
23. Dodane przez Największy uśmiech, w dniu - 20-05-2026 17:16 95 DO KOMENTARZA 22 RACJA W CZERWCU WCHODZI PAKT MIGRACYJNY OZNACZA TO , ŻE W LESZNIE BĘDZIE 30 TYSIĘCY OSÓB WIĘCEJ CZYLI ZARAZ BĘDZIE TU DRUGA HISZPANIA SZWECJA DOSTANĄ WYSOKI SOCIAL I MIESZKANIE OCZYWIŚCIE POLACY BĘDĄ ICH UTRZYMYWAC PODZIEKUJCIE UŚMIECHNIĘTYM I ULI Z BRUKSELI
24. Dodane przez do 21. Dodane przez M,, w dniu - 20-05-2026 17:20 72 to nigdy nie była firma tylko partyjny moloch ze stanowiskami dla kolegów BMW, jedyna strategia rozwoju (trwania) to daj da daj z budżetu państwa
25. Dodane przez Do komentarza 14, w dniu - 20-05-2026 18:04 61 do komentarza 14
Bunkry nie bo tym już Szczepański się zajmuje osobiście podaje cegły
A propro bunkrow schronów w podziemiach obok trumien Szczepański jak będzie ogrzewanie dostarczone prąd i bieżąca woda a gaz będzie czy będzie telewizor a czy będzie internet jak jedzenie będzie dostarczane
26. Dodane przez zbin, w dniu - 20-05-2026 19:24 60 NIESAMOWITE !
27. Dodane przez Wszystko co polskie., w dniu - 20-05-2026 19:36 154 Uśmiechajmy się. W ciągu jednego miesiąca zamknięto 100 letni Akwawit i 100 letnią Pocztę Polską.
28. Dodane przez mieszczuch, w dniu - 20-05-2026 20:27 41 Ponoć ma powstać tam Dino byle kas nie ustawiono przy samych drzwiach.
29. Dodane przez Ludzie, w dniu - 20-05-2026 20:57 122 Zaraz uśmiechnięci zlikwidują całe leszno miasto
reklama
30. Dodane przez xxl, w dniu - 21-05-2026 21:04 11 Niemiec otworzył historię tej poczty i Niemiec zamknął czego nie rozumiecie ?
31. Dodane przez Mari, w dniu - 22-05-2026 16:37 00 Chcemy Poczty tam gdzie była 100 lat
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.