Start
Koszykówka
Michał Samolak nowym zawodnikiem Kotwicy
Koszykówka
Michał Samolak nowym zawodnikiem Kotwicy Leszno żegna, Kołobrzeg witaMichał Samolak nowym zawodnikiem Kotwicy |
| 24.06.2026. Radio Elka, Michał Konieczny | ||||||||||||||||||
Dyżurny reporter: 667 70 70 60 Jak czytamy w komunikacie - Do zespołu dołącza zawodnik z rocznika 2002, mierzący 183 centymetry wzrostu, mogący występować zarówno na pozycji rozgrywającego, jak i rzucającego obrońcy. Miniony sezon Samolak spędził w barwach Novimex Polonii 1912 Leszno. Wcześniej reprezentował również między innymi: Obrę Kościan Noteć Inowrocław, Turów Zgorzelec oraz Rycerzy Rydzyna, stopniowo budując swoje doświadczenie na pierwszoligowych parkietach.- Michał, witamy w Kołobrzegu. Czas pisać nowy rozdział w biało-niebieskich barwach - przekazał klub w oficjalnym komunikacie, witając nowego zawodnika na pokładzie. Dla Michała Samolaka, wychowanka Iskry Osieczna będzie to kolejny etap koszykarskiej kariery i szansa na dalszy rozwój w ambitnym zespole. Kotwica Port Morski Kołobrzeg zakończyła sezon zasadniczy 2025/2026 na ósmym miejscu w tabeli I ligi, zapewniając sobie udział w fazie play-off. Władze klubu liczą, że nowy nabytek wzmocni rotację obwodową drużyny i pomoże zespołowi w realizacji sportowych celów w nadchodzących rozgrywkach. Tym samym drogi Michała Samolaka i leszczyńskiej Polonii rozchodzą się po jednym sezonie współpracy. Kibice w Lesznie dziękują zawodnikowi za zaangażowanie i występy w biało-czerwonych barwach, natomiast w Kołobrzegu z nadzieją oczekują jego debiutu w nowym zespole.
reklama
reklama
| ||||||||||||||||||
reklama
Najnowsze ogłoszenia DOM.ELKA.PL![]()
|
reklama
reklama















667 70 70 60









