Pływalnia na Strzeleckiej otwarta od piątkuJeszcze tylko odebrać świadectwo i do wody |
| 25.06.2026. Radio Elka, Jarek Adamek | ||||||||||||||
Dyżurny reporter: 667 70 70 60 Odkryta pływalnia przy ul. Strzeleckiej tradycyjnie już była uruchamiana w pierwszym dniu wakacji letnich. -W tym roku byłaby to sobota, ale ze względu na pogodę i na to, że jesteśmy gotowi, ruszamy w piątek - mówi Krzysztof Barczak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Brama pływalni zostanie otwarta w samo południe, czyli będzie można wybrać się na basen prawie zaraz po odebraniu świadectw. Od 15.00 przygotowano dodatkowe atrakcje dla dzieci: dmuchańce i animacje w stylu hawajsko-pirackim. Pływalnia czynna będzie codziennie od 11.00 do 19.00. W skład kompleksu wchodzą duża niecka basenowa, dwa brodziki oraz boiska do siatkówki i koszykówki. -Będzie też kącik gastronomiczny - zapowiada Barczak. Nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwać będzie trzech ratowników. Jeśli chodzi o ceny biletów, to najtaniej z pływalni korzystać mogą posiadacze Leszczyńskiej Karty Mieszkańca: bilet normalny kosztuje dla nich 10 złotych, ulgowy 7 złotych. Osoby bez LKM zapłacą 12 PLN za bilet normalny i 9 PLN za ulgowy. Rodzinny bilet wstępu dla posiadaczy Karty Leszczyńskiej Rodziny 3+ kosztuje 10 zł. Basen przy Strzeleckiej czynny ma być przez całe wakacje do 31 sierpnia.
reklama
| ||||||||||||||
reklama
Najnowsze ogłoszenia DOM.ELKA.PL![]()
|
reklama
reklama















667 70 70 60









