1. Dodane przez Iza, w dniu - 26-02-2013 13:06 6 4 Witam , organizowałam 24 lutego DZIEŃ DAWCY SZPIKU W LESZNIE i chciałam przekazać wszystkim ,którzy cokolwiek robią dla drugiego człowieka że są wspaniali bo SZTUKĄ JEST DAWAĆ A NIE BRAĆ ! I nie ważne jakiej narodowości jest potrzebujący człowiek - KAŻDY CHCE ŻYĆ . GRATULUJĘ POMYSŁU I JESTEM Z WAMI !!!! |