Zbiórka krwi przed meczemZbiórka krwi przed meczem |
| 09.08.2014. Radio Elka, Bartłomiej Klupś | |||||||||||||||||||||
Dyżurny reporter: Przed meczem Fogo Unii Leszno z Betardem Spartą Wrocław na głównej alejce prowadzącej do stadionu zostanie ustawiony ambulans krwiodawstwa. 667 70 70 60 Od godziny 12.00 do 16.00 każdy chętny będzie mógł przyjść i podzielić się cenną krwią, której mimo licznych zbiórek wciąż brakuje. Najbardziej potrzebna jest krew AB Rh-, której zapas na dzień dzisiejszy określany jest jako krytyczny. - Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Ze swojej strony zapewniamy pokazy udzielania pierwszej pomocy, a każdy kto odda krew, otrzyma pocztówkę z wizerunkiem Nickiego Pedersena - podkreśla Idczak, który wierzy w dużą frekwencję. - Myślę, że mieszkańcy Leszna, a w szczególności kibice żużlowi nie pozostaną obojętni na ten apel.
reklama
reklama
| |||||||||||||||||||||
Panu Robertowi Graji
Kierownikowi Działu Technicznego
Wodociągów Leszczyńskich
składamy wyrazy głębokiego współczucia
oraz szczere słowa wsparcia
z powodu śmierci Mamy
Kierownikowi Działu Technicznego
Wodociągów Leszczyńskich
składamy wyrazy głębokiego współczucia
oraz szczere słowa wsparcia
z powodu śmierci Mamy

Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy
Wodociągów Leszczyńskich Sp. z o.o.
Wodociągów Leszczyńskich Sp. z o.o.
W celu zamieszczenia nekrologu na stronach portalu prosimy o kontakt z redakcją Radia Elka pod numerem telefonu 65 529 56 78 lub o kontakt osobisty w siedzibie Radia Elka przy ul. Sienkiewicza 30a w Lesznie.
reklama
Najnowsze ogłoszenia DOM.ELKA.PL![]()
|
reklama
reklama














Polski Czerwony Krzyż i Ekstraliga Żużlowa połączyły siły. Przed niedzielnymi meczami speedway`a wspólnie organizują zbiórkę krwi. - Myślę, że mieszkańcy Leszna, a w szczególności kibice żużlowi nie pozostaną obojętni na ten apel - mówi Przemysław Idczak, kierownik oddziału rejonowego PCK w Lesznie.
667 70 70 60









