Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:

(fot. Mateusz Jaśkowiak)
Po bardzo emocjonującym i pełnym zwrotów akcji meczu GI Malepszy Arth Soft Futsal Leszno przegrywa niestety w Trapezie z aktualnym liderem Fogo Futsal Eksraklasy Piastem Gliwice 4:5. Na 8 minut przed końcem meczu leszczynianie prowadzili 3:0 i wydawało się, że 3 punkty zostaną w Lesznie, ale Piast grając bez bramkarza doprowadził do wyrównania, a w ostatniej minucie meczu wynik spotkania na 4:5 dla gości ustalił Rick.
Dyżurny reporter: 667 70 70 60
Od pierwszego gwizdka sędziego wiadomo było, że będzie to bardzo dynamiczne i pełne ostrej walki spotkanie. Wynik meczu otworzył Viatcheslav Kozhemiaka, który wykorzystał podanie z rzutu różnego Oleksandra Kolesnikova. W 15 minucie gospodarze prowadzili już 2:0 po samobójczym trafieniu Viniciusa Lazzarettiego. W końcówce pierwszej połowy po 6 faulu gości sędzia podyktował przedłużony rzut karny. Do piłki podszedł Rajmund Siecla, ale niestety
jego strzał okazał się niecelny i wynik już się nie zmienił.
Po zmianie stron jedna, jak i druga strona miała swoje okazje, ale brakowało skuteczności. W 32 minucie meczu po faulu na Danielu Gallego sędzia podyktował krótki rzut karny, który na bramkę zamienił Kozhemiaka pokonując Jakuba Janiszewskiego. Na tablicy wyników widniał rezultat 3:0, a do końca pozostawało 8 minut i wydawać by się mogło, że leszczynianie nie powinni mieć problemu z wygraniem tego spotkania. Niestety trener gości Orlando Duarte zdecydował się na grę bez bramkarza, a Piast we wcześniejszych meczach pokazał, że w grze z lotnym bramkarzem są bardzo skuteczni. Na efekty nie trzeba było długo czekać, najpierw w 34 minucie na 3:1 trafił Breno Rosa, a dwie minuty poźniej Edgar Varela zniwelował stratę przyjezdnych do jednej bramki. W 37 minucie za zagranie ręką Lazzerattiego w polu karnym sędzia po raz kolejny podyktował karnego. Brazylijczyk został ukarany drugą żółtą kartką i w efekcie ujrzał czerwony kartonik wykluczający go z gry. Dodatkowo żółte kartki za dyskusje z sędziami otrzymali trener gości Duarte oraz kapitan gości Michał Widuch. Po raz drugi do wykonywania karnego podszedł Kozhemiaka i drugi raz pokonał Janiszewskiego. Koszmar gospodarzy rozpoczął się w 38 minucie, kiedy dwukrotnie do bramki Kozlova trafił Miguel Pegacha. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i obecni liderzy Fogo Futsal Ekstraklasy w jednej z ostatnich akcji meczu ponownie trafili do bramki GI Malepszy Arth Soft Leszno, a wynik na 5:4 dla Piasta ustalił Rick.
Wszystkie 5 bramek goście zdobyli grając bez bramkarza, z przewagą zawodnika w polu. Szybkie podania, wykorzystanie podbramkowego zamieszania sprawiły, że leszczynianie w obronie kompletnie się pogubili i nie znaleźli sposobu, aby zatrzymać Piasta.