Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
 
Wiadomości
Sport
Nie przegap
Nowe Galerie Foto
Ładowanie galerii zdjęć...
więcej...
reklama
24
Czerwca 2026
Środa
Imieniny obchodzą:
Danuta, Emilia, Jan,
Wilhelm
Do końca roku 190 dni.
Start arrow Leszno arrow Rusiecki: miał uporządkować nieprawidłowości, a nie posprzątać po sobie

Oświadczenie w sprawie zwolnień w MPEC

Rusiecki: miał uporządkować nieprawidłowości, a nie posprzątać po sobie

07.05.2026. Radio Elka, Hania Ciesielska

Podczas spotkań w 2025 roku ówczesny prezes MPEC Robert Florczak został zobowiązany do uporządkowania wykazanych nieprawidłowości w spółce – tak prezydent Leszna Grzegorz Rusiecki komentuje przywołane wczoraj przez sędziego zeznania Roberta Florczaka, który miał otrzymać polecenie od włodarzy miasta, że „ma po sobie posprzątać”. Sprawa w Sądzie Pracy dotyczyła dyscyplinarnych zwolnień pracowników MPEC.
Dyżurny reporter: 667 70 70 60
Wczoraj w Sądzie Pracy w Lesznie zapadł wyrok. Sąd uznał za bezpodstawne dyscyplinarne zwolnienia trojga pracowników MPEC dokonane w ubiegłym roku przez ówczesnego prezesa spółki Roberta Florczaka. Jeden z pracowników ma zostać przywrócony do pracy i otrzyma wynagrodzenie za czas pozostawania bez zatrudnienia. Dwóm pozostałym sąd przyznał odszkodowania.
W ustnym uzasadnieniu sędzia Łukasz Kaczmarek ostro skrytykował działania
kierownictwa spółki, podkreślając, że nie udowodniono zarzucanych pracownikom nieprawidłowości. Łącznie MPEC ma wypłacić około 100 tysięcy złotych.
Sędzia przywołał też zeznania Roberta Florczaka o spotkaniu z prezydentem Leszna i jego zastępcą, podczas którego miał on otrzymać polecenie, „że ma po sobie posprzątać”.

Wyrok jest nieprawomocny. Wczoraj reprezentujący MPEC mecenas Michał Łapok zapowiedział apelację. Odniósł się też do słów dotyczących prezydenta Leszna. - Mogę kategorycznie stwierdzić, że jest to nieprawda - stwierdził.

Poproszony przez nas o komentarz prezydent Grzegorz Rusiecki w swoim oświadczeniu przekazał, że w 2025 roku odbywały się spotkania z ówczesnym prezesem MPEC Robertem Florczakiem, podczas których został on zobowiązany do uporządkowania wykazanych nieprawidłowości w spółce. Jednocześnie prezydent podkreślił, że decyzje kadrowe i zarządcze w miejskich spółkach są autonomiczne i podejmują je ich prezesi, bez bezpośredniego wpływu prezydenta miasta.



OŚWIADCZENIE
dotyczące publikacji Radio Elka z dnia 7 maja 2026 r. zatytułowanej „Prezes miał dostać polecenie od prezydenta, aby po sobie posprzątał”

Z panem Robertem Florczakiem, ówczesnym prezesem MPEC w Lesznie, odbyło się kilka spotkań w 2025 roku i w trakcie tych rozmów ówczesny prezes został zobligowany do tego, by wyprostować wszelkie nieprawidłowości, które zostały ujawnione w spółce.
Wszelkie decyzje podejmowane przez prezesów miejskich spółek, w tym także decyzje kadrowe, są decyzjami autonomicznymi, na które prezydent miasta nie ma bezpośredniego wpływu.

Grzegorz Rusiecki, Prezydent Miasta Leszna.
 
Komentarze (72)
1. Dodane przez Marek Z., w dniu - 07-05-2026 10:46 75 5
Informacje były niejasne, na szczęście wszyscy ładnie się uśmiechają
2. Dodane przez Jan, w dniu - 07-05-2026 10:50 33 2
A gdzie jest ten Florczak w ogóle ?
3. Dodane przez Obserwator, w dniu - 07-05-2026 10:59 55 1
I zaczynają wychodzić kwiatki a czym dalej w las bedzie bardziej wesoło...
4. Dodane przez po.węgiel, w dniu - 07-05-2026 11:04 48 0
Pozostaje jeszcze kwestia Audi, które "oddano" do dealera bo umowa była "nieważna" co opowiadał wspomniany, wielce czcigodny mecenas, ale dziwnym trafem to Audi jest na terenie MPEC pokryte kurzem z przytartym bokiem i czeka pewnie na lepsze czasy... każdy robi porządki na swój sposób jak można wnioskować z "oddaniem" Audi.
5. Dodane przez nie moja bajka, w dniu - 07-05-2026 11:14 24 8
Rusiecki nie jest moja bajka, ale tez bym tak powiedzial komus, kto nawywijal, ze ma posprzatac po sobie...co nie znaczy, że ma zamataczyc, ale ze ma posprzatac i doprowadzic do porzadku sprawy. Amen. mowilem to ja, o prawicowych poglądach. Nie dajmy sie zwariowac .
6. Dodane przez ten typ tak ma, w dniu - 07-05-2026 11:16 29 0
decyzje są autonomiczne i prezydent nie ma na nie bezpośredniego wpływu... taaak, w zasadzie w chwili chyba nieprzemyślanej szczerości dobrze że dodał słowo "bezpośredniego", bo faktycznie zwolnień czy innych decyzji fizycznie bezpośrednio nie podpisuje .... aleee pośrednio??
7. Dodane przez o, w dniu - 07-05-2026 11:19 38 0
Jaka szybka reakcja. Ukręcanie łba sprawie? Uciszanie sprawy?
reklama
8. Dodane przez Pytanie???, w dniu - 07-05-2026 11:19 32 2
Zapytam wprost, czy my mieszkańcy korzystający z ciepla MPEC-u będziemy obciażeni kosztami odszkodowań ???. Czekamy na wyjaśnienie. Czy mamy się tylko szeroko uśmiechać???
9. Dodane przez max, w dniu - 07-05-2026 11:26 30 1
odpowiedź w stylu masz i odwal się haha, ojj myślę że wyborcy zapamiętają
10. Dodane przez benek, w dniu - 07-05-2026 11:51 22 0
Kurcze- "decyzje kadrowe, są decyzjami autonomicznymi, na które prezydent miasta nie ma bezpośredniego wpływu",a pośredni? Tak jak żona przewodniczącego Rady Miasta?
11. Dodane przez Odbiorca, w dniu - 07-05-2026 12:02 13 7
Do włodarzy Miasta ubłagajcie Pana Rzeźniczaka by wrócił na stanowisko Dyrektora i przywrócił zaklad do prawidłowego funkcjonowania. Za niego takich problemów nie było.
12. Dodane przez BR, w dniu - 07-05-2026 12:11 14 2
Prezydent na nikogo nigdy nie naciska. Tak samo nie naciskał na możliwość przejazdu rowerem wokół ronda Gronowo, gdzie nie ma ciągów pieszo rowerowych.
13. Dodane przez przedsiębiorczy, w dniu - 07-05-2026 12:16 10 3
zwolnieni dyscyplinarnie mają być przywróceni do pracy , czy związku ze stresem przewiduje dla nich MPEC nieszablonowe nowoczesne strefy relaksu, zaprojektowanych w celu zwiększenia kreatywności i regeneracji pracowników. Miejsca te obejmują pokoje gier (bilard, piłkarzyki), sale do medytacji, hamaki, skórzane kanapy, biblioteki, a także mikrokuchnie i tarasy. dodatkowo powinny być dostępne siłownie, masaże, sauny, a nawet kosmetyczka
14. Dodane przez Stefeh H. ..............z za grobu., w dniu - 07-05-2026 12:17 21 0
Szare eminencje (a w zasadzie czerwone) z reguły sterują pośrednio czyli z drugiej ławki a nie bezpośrednio.
15. Dodane przez PZPR, w dniu - 07-05-2026 12:18 13 0
ile ci zostało pośrednio do zwolnienia z twojej listy?
16. Dodane przez krawiec, w dniu - 07-05-2026 12:18 18 1
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
17. Dodane przez Jarząbek, w dniu - 07-05-2026 12:18 39 5
Grzesiu to pojęty uczeń Tuska. Nawet jak dowody są oczywiste, wypierają się wszystkiego. Dlatego nie wierzę Rusieckiemu.
18. Dodane przez ONA, w dniu - 07-05-2026 12:20 28 0
"Uporządkuj bałagan po sobie" czy " Posprzątaj po sobie" ---- to w zasadzie to samo kolego Rusiecki.
19. Dodane przez BlackCat, w dniu - 07-05-2026 12:20 36 1
Rusiecki wszystko obsadzasz w koło swoimi ludźmi, nie dając szans nowym, ambitnym, doświadczonym osobom. Wystarczy sprawdzić BIP Leszna. Kazałeś mu posprzątać to tak zrobił. Teraz lamentujesz.
20. Dodane przez pracownik, w dniu - 07-05-2026 12:27 28 1
odnoszę wrażenie, że rządy obecnych władz Leszna coraz bardziej przypominają rządy uśmiechniętych w Kraju. 
To Pan Rusiecki zatrudnił Pana Florczaka i jako członek jednej partii dobrze wiedział jakimi metodami posługuje się ów pan,
21. Dodane przez Mihau, w dniu - 07-05-2026 12:28 21 2
Szybciej powiedzieć "posprzątaj po sobie" niż ubierać to sformułowanie w "urzedowe" słowa... każdy wie o co chodzi... miej jaja G.R i przyznaj ze tak powiedziałeś... uśmiechnijcie się Polsko... jpdrl
22. Dodane przez wojtek, w dniu - 07-05-2026 12:29 27 2
wszystkim po woli oczka się otwierają tylko szkoda , że w Lesznie nie ma opozycji.
23. Dodane przez a to dobre, w dniu - 07-05-2026 12:29 25 0
WSZYSTKIE decyzje w spolkach poza zwykła administracją sa konsultowane i nie ma tam zadnej autonomii. To taka sciema dla ludu. Osoby w zarzadach sa na pasku włodarza bo przez niego powołani i zaden sie nie wychyla bo poleci...
24. Dodane przez No to teraz....?!?!, w dniu - 07-05-2026 12:31 20 1
Zatem ta zasądzona karę w kwocie 100 tys. zł zapłacimy my wszyscy odbiorcy ciepła ,( c.o. oraz c.w.u.) bo przecież nie zapłaci tego b.prezes MPEC...P. Florczak ( geodeta, z zawodu). Pozdrawiam inz. Jacek - O. - inny geodeta.
25. Dodane przez wyborca, w dniu - 07-05-2026 12:32 30 0
Wstyd Panie Prezydencie, nie myśleliśmy.......
26. Dodane przez Diabeł tkwi w szczegółach, w dniu - 07-05-2026 12:38 27 0
Słowo klucz Panie Rusiecki w Pańskim oświadczeniu to "bezpośredniego". Napisał Pan, że nie ma Pan "bezpośredniego wpływu". Ma Pan jednak wpływ POŚREDNI i w związku z tym może Pan wydawać określone dyspozycje i sugestie, także personalne. Dobrze Pan o tym wie.
27. Dodane przez RYsio, w dniu - 07-05-2026 12:40 16 0
ciemne czasy przechodzi Leszno, oby to jakoś przeżyć.
28. Dodane przez Do kom.1, w dniu - 07-05-2026 12:42 4 12
A co Ci nie pasuje ? Za pis'u prezesi byli nietykalni. Teraz zwykli ludzie, wygrywają z nimi w sądach.
29. Dodane przez @10, w dniu - 07-05-2026 13:03 23 0
Od razu przyszła na myśl sprawa żony przewodniczącego Rady Miasta.
30. Dodane przez maro, w dniu - 07-05-2026 13:25 16 2
Czy PGR też nie miał żadnego wpływu na zatrudnienie dwa lata temu swego byłego asystenta z biura poselskiego (który po wyborach w 2024 został przewodniczącym rady miejskiej Leszna) w starostwie powiatowym w Lesznie, kierowanym przez swego kolegę z Socjaldemokratycznej Frakcji Młodych (dawnej przybudówki SLD), a obecnie kolegi partyjnego z uśmiechniętej KO ?
31. Dodane przez Joanna - Leszno., w dniu - 07-05-2026 13:32 12 2
Jako płatniczą podatków lokalnych zadam wyjaśnienia czy zatrudniona w UML Pani o nazwisku RUSIECKA ( bud. UML przy ul. Wałowej 5 II- pietro ) -to osoba blisko spokrewniona z p. Grzegorzem Rusieckim - prezydentem miasta ?. Teresa Soltysik
32. Dodane przez xd, w dniu - 07-05-2026 13:57 17 0
fasada pęka... sami go wybraliscie.
33. Dodane przez Wprost, w dniu - 07-05-2026 14:55 13 3
A ja czekam kiedy członkowie Rady Miejskiej Leszna zaczną sprzątać po sobie. Cicho siedzą i tylko łapki podnoszą jak trzeba.  
Ścieżka rowerowa wzdłóż Poznańskiej robiona a OBIECANY LEWOSKRĘT z Jeziorkowskiej w kierunku ronda Gronowo gdzie?  
Co na to radny Jóźwiak?  
Już więcej mojego głosu nie dostaniesz!
34. Dodane przez Adam, w dniu - 07-05-2026 15:13 12 1
No proszę,, Już za waszych Rządów były afery reprywatyzacyjne i Czyściciele Kamienic. Teraz Czyściciele Spółek. Nowe -stare pokolenie
35. Dodane przez llll, w dniu - 07-05-2026 15:14 18 1
Typowa strategia rządu KO. Tusk też za nic nie ponosi odpowiedzialności on ma sprzątaczy , na których spada odpowiedzialność.
36. Dodane przez xxyy, w dniu - 07-05-2026 15:20 13 0
A Mury Runą , Runą Runą .......................
37. Dodane przez aa, w dniu - 07-05-2026 15:21 12 2
Dymisja Ich Troje
38. Dodane przez Prawo Nojmana, w dniu - 07-05-2026 15:23 17 0
Prawo Nojmana. Jak cię złapią za rękę mów ,że to nie twoja ręka..Panie Rusiecki co ? Nie ładnie tak kłamać.. Trzeba mieć godność i ponieść konsekwencje .
39. Dodane przez Tonasz, w dniu - 07-05-2026 15:24 22 0
Rusiecki ty się zajmij mieszkańcami bo radni szykują nam podwyżkę za śmieci z 33 na 45. Opłata 33 już jest ogromna kwota przy tym że sami wystawiamy kubły sami segregujemy i przetrzymujemy te śmieci cały miesiąc w workach w domach. To są sprawy do wyjaśnienia i po to zostałeś wybrany. Coś czuję że leszcxyniacy cię pogonią przy nagrobnych wyborach tak ja twojego szefa z wiejskiej
40. Dodane przez Porucznik Molibden, w dniu - 07-05-2026 15:29 16 1
Grzegorz nie tłumacz się? Ja we wszystko uwierzę. Ty masz ten dar co premier Donald :) Możesz nawet na wmówić wszystko nawet te 100 konkretów na sto dni;)
41. Dodane przez aaa, w dniu - 07-05-2026 16:22 2 0
do kom. 23 Całkowita racja
reklama
42. Dodane przez Zenon, w dniu - 07-05-2026 16:25 10 0
Winny się tłumaczy
43. Dodane przez 3 2 1 start, w dniu - 07-05-2026 17:37 3 15
Większość komentarzy pisana jest przed godziną 15 zastanawiam się gdzie pracują te osoby ? A może nie pracują bo pracuje na nich socjal ?
44. Dodane przez referendum, w dniu - 07-05-2026 18:16 15 0
GRZEGORZ RUSIECKI PREZYDENT MIASTA LESZNA, RADA MIASTA LESZNA, RADA POWIATU LESZCZYŃSKIEGO - DO ODWOŁANIA W REFERENDUM!
45. Dodane przez Bejn, w dniu - 07-05-2026 18:18 10 2
Rozliczymy przy urnach (...) Kto urodził się czerwonym, na zawsze pozostanie czerwonym. Uśmiechajcie się póki jesteście przy korycie. (...) Ta łajba kolebie się i nabiera wody. Kwestią czasu jest kiedy zatonie. Zobaczymy kto pierwszy ewakuuje się na ulicę Wiejską w stolicy i z ramienia jakiego ugrupowania? Pamiętajmy, że kapitan Rusiecki ma doświadczenie w zmianie barw politycznych.
46. Dodane przez Pan, w dniu - 07-05-2026 18:59 8 2
Panie Rzeźniczak zapraszamy . Czas na powrót zarządzania zdroworozsadkowego.
47. Dodane przez WIESŁAW PALETA, w dniu - 07-05-2026 19:19 15 0
Jak tam audi dalej stoi schowane w kotłowni w mpec? Najlepiej sprawę umożyć i nie ma tematu. Brak słów Leszno miasto ko***** a gdzie tu mówić co wyżej się dzieje.
48. Dodane przez Michu, w dniu - 07-05-2026 19:34 3 0
Solidarność
49. Dodane przez to, w dniu - 07-05-2026 20:04 8 0
Czerwona to jest lewica i z tym się nie kryje. Oni są gorsi od lewicy.
50. Dodane przez Do 2 Jana, w dniu - 07-05-2026 22:17 10 0
Pewnie jak nie chciał sprzątać to go gdzieś w mieście wcisnęli po cichu. Takie znajomość...tzn doświadczenie to na pewno nie jest bezrobotnym.
51. Dodane przez Do "49"., w dniu - 07-05-2026 22:21 7 1
Otóż mój Drogi to jest błąd premiera Mazowieckiego że postawil GRUBA KRECHE...i stąd jeszcze Wy pociotki jesteście tu oraz ci którzy ciemiezyli prawdziwych Polaków a dziś odbierają emerytury większe niż oni. Tak należało wszystkich : ,Czerwonych i ich zstępnych oraz Ciemiężycieli ...- należało odseparować od zycia spolecznego 
,.Wówczas mielibysmy.dzis klarowna i czystą sytuację .Mariusz K. (n-el) 
 
 
Ii
52. Dodane przez Joooo, w dniu - 07-05-2026 22:59 11 0
Przecież wszyscy wójtowie prezydent miasta i powiatu to jedna klika i kolezenstwo... Wszyscy KO. Choć mówią że bezpartyjni to z jednej studni piją wodę
53. Dodane przez A., w dniu - 07-05-2026 23:30 7 0
To się porobiło a było do przewidzenia. Na coz tłumaczenia i płacz na kanale lokalnym. Ludzi sie nie krzywdzi, mieszkańcom należy pomagać i godnie reprezentować. Autonomia?!?
54. Dodane przez Edek, w dniu - 08-05-2026 05:47 12 1
Florczak Rusiecki to znajomi cała ekipa PO wiec czego się spodziewacie (...)
55. Dodane przez ., w dniu - 08-05-2026 07:10 11 0
Wczoraj powiedział, że nic takiego nie powiedział, dzisiaj przyznaje sie ?
56. Dodane przez apel, w dniu - 08-05-2026 08:12 6 1
Rzeźniczak wróć.
57. Dodane przez X, w dniu - 08-05-2026 08:37 4 0
Co to za prezesi naszych najważniejszych miejskich firm ? Wzory brane z ministerstw. Za co MY płacimy tym ludziom ? Zróbmy coś w końcu  
bo dłużej nie można tego słuchać. Próżność wygrywa i matactwa.  
A fachowość i odpowiedzialność umarła. MPEC i inne &. 
A ogólnie ktoś tu sie pogubił, mocno sie zagmatwal. Obciach!
58. Dodane przez Niga, w dniu - 08-05-2026 08:59 3 0
Jeśli to audi ma delikatne przetarcie kupię ten samochód gdzie można obejrzeć?
59. Dodane przez do 43, w dniu - 08-05-2026 09:22 7 1
napisałem będąc w pracy, przeszkadza Ci to ? a gdzie to się nie interesuj, bo nie Twoja sprawa
60. Dodane przez Lord ImI, w dniu - 08-05-2026 10:13 8 0
Dziś podpisza Safe, rusiecki bedzie otwierał szampana...
61. Dodane przez do 43 i do 59, w dniu - 08-05-2026 10:54 3 0
Tak, 43 -- konfident się znalazł. Kapo, nadzorca. Będzie sprawdzał o której godzinie kto komentarz pisze. Przyjdź do mnie do firmy. Tylko nie skarż się, że jednymi dniami nie wiesz co masz pierwsze robić. A może zajmiesz się magnatami, którzy całymi dniami leżą na plażach i fotki im robią. Idź w choinkę z takimi uzurpatorami. Ty pewnie z tych leszczyńskich magnatów co kości ludziom rzucasz zamiast wypłaty i jeszcze narzekasz, że od jutra będzie tylko po połowie kości.
62. Dodane przez Do 5, w dniu - 08-05-2026 11:15 1 1
Dobre jest to, że będąc prawakiem nie szczekasz na lewaka dlatego, że teraz trzeba szczekać na lewaka tak jak to robi reszta zmanipulowanych, bo niestety ale w polsce jest wojna 6 mln vs 6 mln i oni sami do końca nie wiedzą o co jest ta walka ale w telewizorze, w internecie i w gazetach ktoś podpowiada im, że mają się ze sobą bić. Nie warto mieć poglądów lewicowych ani prawicowych, warto mieć swoje poglądy i na każdego polityka patrzeć krytycznie, nieważne z jakiej jest partii, bo ktoś ma takie czy takie poglądy a później widać w głosowaniach dotyczących najważniejszych spraw w kraju, że politycy wszystkich partii praktycznie w 80% głosują przeciwko nam.
63. Dodane przez FLEJTUH, w dniu - 08-05-2026 11:20 10 0
Jak najdalej od e-Mpecu..
64. Dodane przez !!!!!, w dniu - 08-05-2026 12:53 8 0
Prezydent nie pozwala protokołować żadnych spotkań z nim. Z żadnych nie ma protokołów
65. Dodane przez M, w dniu - 08-05-2026 12:54 11 0
Kiedyś to musi się zawalić.
66. Dodane przez Lord ImI, w dniu - 08-05-2026 17:04 5 0
Safe podpisane, grzesiek szampana odpalił
67. Dodane przez Xxxxx, w dniu - 08-05-2026 17:04 4 0
Ręka rękę myje :) nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $
68. Dodane przez Pepe, w dniu - 08-05-2026 22:55 3 0
Panie Rusiecki kończ pan wstydu oszczęść posprzątać to PO panu trzeba będzie
69. Dodane przez Fia, w dniu - 08-05-2026 23:57 0 1
Czy Elka kiedyś wyda tzw. Autobiografie.
70. Dodane przez Do 43, w dniu - 09-05-2026 08:49 1 1
Ja pracuję na zmiany, tak trudno to pojąć, tak małemu móżdżkowi?
71. Dodane przez ff, w dniu - 09-05-2026 09:33 2 0
Sprzątacz Miejski. Tak się ucisza nieposłusznych ? Dymisja !
reklama
72. Dodane przez Edward, w dniu - 09-05-2026 17:39 2 0
"Wszelkie decyzje podejmowane przez prezesów miejskich spółek, w tym także decyzje kadrowe, są decyzjami autonomicznymi, na które prezydent miasta nie ma bezpośredniego wpływu."-Ale teraz to Grzegorz zaszalał. 
Nie podejrzewałem, że on ma taki talent satyryczny. Dobry żart Grzechu, po prosu świetny.
 
Napisz komentarzzasady
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Zabezpieczono reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.
 
Imię:
Komentarz: 
reklama

Dodaj zdjęcia do artykułu zasady
  • Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
 
 

    WIADOMOŚCI
  • najnowsze
  • komentowane
  • << Previous
  • Next >>
  • <Playback
  • Stop
  • Play >
  • 1
  • 2
  • 1 rok temu
  • 5 lat temu
  • 10 lat temu
  • 15 lat temu
  • << Previous
  • Next >>
  • <Playback
  • Stop
  • Play >
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
reklama
Najnowsze ogłoszenia DOM.ELKA.PL
Działka budowlana w ... Dąbcze 320000
Duże, jedyne takie w... Leszno 580000
Garaż/magazyn do wyn... Leszno 500
Dom w zabudowie wiel... Wilkowice 2500
Działka budowlanaInne 100
reklama
reklama
habit
Dostęp do tej części serwisu tylko dla osób pełnoletnich
Czy masz 18 lat lub więcej?
Tak, oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią
Akceptuj i przejdź dalej
Zrezygnuj