Start arrow Futsal arrow Mecz niewykorzystanych okazji

GI Malepszy Arth Soft Leszno - Dreman Opole Komprachcice 3:4

Mecz niewykorzystanych okazji

07.01.2024. Radio Elka, Michał Konieczny

(fot. Rafał Paszek)
W meczu inaugurującym rundę rewanżową leszczynianie przegrali w Trapezie z zespołem Dreman Opole Komprachcice 3:4. Gospodarze w tym spotkaniu nie wykorzystali wielu okazji na zdobycie bramki.
Dyżurny reporter: 667 70 70 60
Gospodarze oddali 28 celnych strzałów na bramkę przeciwnika a goście dokładnie o połowę mniej, bo 14. Podobnie było z atakami 119 do 80.

W
meczu liczy się to, co znajdzie się w siatce. Na pierwszą bramkę musieliśmy jednak poczekać do 9 minuty, kiedy to bramkarza gości pokonał Kacper Konopacki. 10 minut później było już 1:1. Później na 2:1 trafia Rajmund Siecla, ale tuż przed przerwą znów mamy remis 2:2 i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa.

Po 3 minutach drugiej części spotkania przyjezdni prowadzą 3:2. Wyrównuje Oleksandr Kolesnykov. Chwilę później znów goście są na czele i choć leszczynianie robią wszystko, żeby odwrócić losy spotkania i grają z wycofanym bramkarzem to Dreman rewanżuję się za porażkę z pierwszej rundy i ostatecznie wygrywa 4:3.

Komentarze (12)
1. Dodane przez Fan, w dniu - 07-01-2024 22:04
Coś niesamowitego że.przegralismy wygrany mecz. Pierwsza połowa totalna kontrola i zamiast 5-0 mam 2-2 druga niestety.nie lepsza. Głowy o góry grajcie z takim zaangażowaniem i woła walki a wyniki przyjdą w odpowiednim momencie.
2. Dodane przez Raviel, w dniu - 07-01-2024 22:26
Za dużo zabawy pod bramką rywala
3. Dodane przez Gorol, w dniu - 07-01-2024 22:27
Myślę że po sezonie trzeba podziękować trenerowi, i dać nowego z nowymi pomysłami na gre
6. Dodane przez ballyna, w dniu - 08-01-2024 09:54
Fajnie się ogląda naszą drużyną ale przy grze z lotnym bramkarzem kompletny brak koncepcji. Gdy obrońcy dobrze przesuwają to nie ma klarownych sytuacji a to przecież gra w przewadze.
7. Dodane przez Max, w dniu - 08-01-2024 13:46
Szkoda wyniku. Nieskuteczność, pech + bramkarz przeciwników - istna kumulacja.
Chcę się jednak odnieść do czegoś innego... Jakaś dziwna maniera, albo niedbałość fotoreportera polegająca na nietrzymaniu osi poziomej na zdjęciach. Aż zęby bolą od oglądania. Momenty uchwycone super - ale po prostu krzywo.A. że można staranniej to warto zerknąć na zdjęcia na profilu fb klubu. Powodzenia
8. Dodane przez poinformowany, w dniu - 08-01-2024 16:23
a kapitan wszedl na 2 minuty 2 razy sznurowadla wiazal raz glowka i reka wolnego sprezentowal nic nie pomogl
9. Dodane przez do 3, w dniu - 08-01-2024 17:47
masz racje zmiany pilnie potrzebne drenan zwolnil i wygrywa brawo
10. Dodane przez Futsal, w dniu - 08-01-2024 19:20
Świetna I połowa w wykonaniu gospodarzy. Druga połowa, rywal dostosował się do tempa gry. Wielkie emocje. Trochę więcej luzu dla trenera Trznadla. Chłop nie może zrozumieć, że goście wiążąc 3 graczy gospodarzy robili sobie miejsce na boisku i zdobywali pole do gry. Zachowanie jak z podwórka, albo okręgówki.
11. Dodane przez Fan, w dniu - 09-01-2024 09:01
Szkoda punktów bo mecz jak najbardziej pod naszą kontrolą i to zdecydowana! Zawiodla skuteczność. Taktyka jak dla mnie idealnie dobrana przez trenera. Co Trznadel miał jeszcze zrobić ? Tu już tylko wina po stronie zawodników że w kluczowych momentach walili na pałe ale źle zostawiali stopę.....takich sytuacji było multum . Nie ma co narzekać teraz gra była jak najbardziej pozytywna zaangażowanie także tylko poprawić SKUTECZNOSC i wrócimy na właściwe miejsce w tabeli. Ale powtarzam SPOKOJ i dobry trening jest potrzebny!
12. Dodane przez do poinformowany, w dniu - 09-01-2024 19:46
Nie byłbyś sobą ,żebyś po każdym meczu nie przypinał negatywną łatkę Kubie Molickiemu. Jak tobie ta osoba przeszkadza to zacznij oglądać np. szachy. Nie znasz tam nikogo, więc głupio będzie kogoś krytykować. A jeżeli chcesz pomagać drużynie w kolejnych meczach to zapraszamy do sektora "B". Pokaż swoje zaangażowanie dla dobra drużyny.