27-latek stanie przed sądemPasażer wiózł narkotyki |
| 24.06.2026. Radio Elka, Aldona Brycka-Jaskierska | ||||||||||||||||||||
Dyżurny reporter: 667 70 70 60 Do zatrzymania doszło podczas patrolu na ulicy Poznańskiej w Gostyniu. Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Seat. W pojeździe podróżowało czterech mężczyzn, - Uwagę policjantów zwróciło nerwowe zachowanie mężczyzn podróżujących pojazdem. Szybko okazało się, co było przyczyną - informuje Monika Curyk, oficer prasowa KPP w Gostyniu. Podczas kontroli osobistej jednego z 27-letniego pasażera auta, policjanci znaleźli w kieszeni spodenek trzy woreczki strunowe z białym proszkiem oraz suszem roślinnym. Wstępne badanie przeprowadzone przy użyciu testera narkotykowego wykazało, że były to metamfetamina oraz marihuana. - Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 143 gramy środków odurzających i substancji psychotropowych - informuje Curyk. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednostki policji, gdzie usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za posiadanie substancji zabronionych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
reklama
reklama
| ||||||||||||||||||||
reklama
Najnowsze ogłoszenia DOM.ELKA.PL![]()
|
reklama
reklama















667 70 70 60









