Zakończenie roku szkolnegoCzas na wakacje! |
| 26.06.2026. Radio Elka, Aldona Brycka-Jaskierska | ||||||||||||||
Dyżurny reporter: 667 70 70 60 Uroczyste zakończnie roku szkolnego zorganizowano w niedawno wyremontowanej hali sportowej. Uczniowie i uczennice przygotowali część artystyczną, a dyrektor szkoły Waldemar Minta podsumował rok szkolny, w którym do gostyńskiej "dwójki" uczęszczało 515 uczniów. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymało 144 osoby. Kilkunaście osób wyróżniono stypendiami za wyniki w nauce oraz za osiągnięcia i wyniki w zawodach i konkursach. - Chciałbym Wam bardzo podziękować za wszystkie dokonania w tym roku, nauczycielom za olbrzymie serce wkładane w prace, obsłudze i administracji szkoły za to że obiekt jest dobrze utrzymany, oraz rodzicom za wszelkie działanie podejmowane na rzecz szkoły. Bądźcie zawsze z nami. Całej społeczności szkolnej życzę dobrze i bezpiecznie spędzonych wakacji - podsumował dyrektor. Młodzież z uśmiechami opuszczała szkolne mury. - Szybko ten rok minął, każdego dnia coś się działo, to było super - mówili. Co niektórzy nie mogli już doczekać się wakacji i już planują jak wykorzystają wolny czas. - Wreszcie się doczekałem, będę jeździł nad jezioro, na rowerze, spędzał czas z kolegami - wymieniali uczniowie. - Jadę do babci i będę kąpać się w morzu - dodaje uczennica.
reklama
| ||||||||||||||
reklama
Najnowsze ogłoszenia DOM.ELKA.PL![]()
|
reklama
reklama
















667 70 70 60









