Dostał areszt za groźby i atak pałkąAreszt za groźby i atak pałką |
| 18.06.2009. Radio Elka, Michał Wiśniewski | ||||||||||||||||||||||||
Dyżurny reporter: 30 letni mieszkaniec Mosiny wpadł w ręce policji w Kościanie po tym jak w połowie miesiąca w lesie pod Gryżyną zaatakował swoją byłą partnerkę. Kobieta przyjechała do lasu ze swoim nowym znajomym. W czasie spaceru spotkali byłego partnera kobiety. 667 70 70 60 Nie miał jednak zamiaru towarzysko rozmawiać. Wybiegł z krzaków bez koszuli w ręku trzymając pałkę i krzycząc w stronę spacerowiczów, że ich pozabija. - Rzucił się na towarzysza tej kobiety i próbował uderzyć go pałkę w głowę. Napadnięty sparował cios i widząc, że dalszy opór nie ma sensu uciekł razem z kobietą - mówi Mateusz Marszewski, rzecznik policji w Kościanie. Wszystko wskazuje na to, że 30 latek w lesie czatował na swoje ofiary. Wezwana na miejsce policja w lesie znalazła zdemolowany samochód, renault kangoo. - Okazało się, że sprawca znalazł samochód, którym przyjechała para i okładał go kijem, powodując znaczne uszkodzenia. Po wszystkim uciekł - dodaje Marszewski. Kilka dni później zatrzymała go policja z Mosiny i dowiozła do Kościana. W prokuraturze mężczyzna nie przyznawał się do winy, a rodzina próbowała zapewnić mu alibi. Sąd jednak nie uznał go za wiarygodne i umieścił 30 latka w areszcie na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi teraz nawet pięć lat więzienia. (mich)
reklama
reklama
reklama
| ||||||||||||||||||||||||
Można odejść na zawsze i być zawsze blisko…
Pogrążeni w smutku, z ogromnym bólem
zawiadamiamy, że w dniu 23 maja 2026 roku,
w wieku 74 lat, po długiej i ciężkiej chorobie
odeszła od nas nasza kochana Mama
Pogrążeni w smutku, z ogromnym bólem
zawiadamiamy, że w dniu 23 maja 2026 roku,
w wieku 74 lat, po długiej i ciężkiej chorobie
odeszła od nas nasza kochana Mama

ŚP
Elżbieta Borowiak
z domu Bartkowiak
emerytowana nauczycielka
Zespołu Szkół Ekonomicznych
emerytowana nauczycielka
Zespołu Szkół Ekonomicznych
Uroczystości żałobne odbędą się
w czwartek 28 maja br. o godzinie 12:30
w kościele św. Antoniego w Lesznie
w czwartek 28 maja br. o godzinie 12:30
w kościele św. Antoniego w Lesznie
W celu zamieszczenia nekrologu na stronach portalu prosimy o kontakt z redakcją Radia Elka pod numerem telefonu 65 529 56 78 lub o kontakt osobisty w siedzibie Radia Elka przy ul. Sienkiewicza 30a w Lesznie.
reklama
Najnowsze ogłoszenia DOM.ELKA.PL![]()
|
reklama
reklama














Kościan. Sąd w Kościanie aresztował mieszkańca Mosiny, który w połowie czerwca zaatakował w lesie dwie osoby. Pałką zniszczył też samochód. Jedną z napadniętych była dawna partnerka napastnika. Policja przyznaje, że 30 latek wcześniej obserwował swoje ofiary.
667 70 70 60










