Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
 
Wiadomości
Sport
Nie przegap
Nowe Galerie Foto
Ładowanie galerii zdjęć...
więcej...
reklama
28
Czerwca 2026
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Amos, Ireneusz,
Józef, Leon, Paweł
Do końca roku 186 dni.
Start arrow Gostyń arrow Groził Jerzemu Owsiakowi śmiercią

Areszt dla 22-latka z powiatu gostyńskiego

Groził Jerzemu Owsiakowi śmiercią

30.01.2025. Radio Elka, Marcin Hałusek


(Fot. Archiwum)
22-latek z powiatu gostyńskiego groził śmiercią prezesowi fundacji WOŚP, Jerzemu Owsiakowi. Groźby kierował telefonicznie, a także przez fikcyjne konto na portalu społecznościowym. Młody mężczyzna został zatrzymany i aresztowany na trzy miesiące. Podczas przesłuchania wyjaśnił, że nie lubi Jerzego Owsiaka. 
Dyżurny reporter: 667 70 70 60
Z ustaleń śledczych wynika, że Paweł D. groził Jerzemu Owsiakowi trzykrotnie. - 28 stycznia podszywając się pod inne osoby, dwukrotnie skontaktował się telefonicznie z infolinią Fundacji Wielkiej
Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas rozmów z pracownikami Fundacji zapowiedział, że dokona zamachu na życie Jurka Owsiaka i jego rodzinę. Tego samego dnia, przy użyciu fikcyjnego konta na portalu Facebook, wysłał wiadomość, w której zamieścił wpis zawierający groźby pozbawienia życia pokrzywdzonego
- opisuje prokurator Łukasz Wawrzyniak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Mieszkaniec powiatu gostyńskiego został zatrzymany jeszcze tego samego dnia. W trakcie czynności procesowych wyjaśnił, że nie lubi Jerzego Owsiaka i nie zgadza się z jego poglądami. Właśnie dlatego groził szefowi WOŚP.

Na wniosek prokuratury sąd aresztował 22-latka na trzy miesiące. Za kierowanie gróźb karalnych grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
 
Komentarze (85)
1. Dodane przez świadomy, w dniu - 30-01-2025 11:23 134 17
Tymczasem morderca po wypadku, w którym zabił dziewczynkę, idź sobie do domu na razie, później się zdzwonimy. Państwo z kartonu.
2. Dodane przez Carl Johnson, w dniu - 30-01-2025 11:32 88 25
Szkoda tylko, że służby nie działają tak ochoczo, jak grozi się zwykłemu szaremu obywatelowi. A jeszcze śmieszniejsze jest to, że zamknęli go na 3 miesiące.  
 
Nie mam nic do zarówno do WOŚP i Jerzego Owsiaka, bo zwyczajnie nic mi nie zrobili, ale pokazuje to tylko, jaki z Pana Owsiaka zrobił się bożek i jak poszczególne instytucje, łącznie z politykami, wokół niego skaczą.  
 
Za chwilę za napisanie, że ktoś nie zgadza się z polityką Jerzego Owsiaka, będzie można podpinać pod nienawiść.
3. Dodane przez autor, w dniu - 30-01-2025 11:41 77 9
Szkoda ze w innych sprawa policja i sady nie działają tak sprawnie.
4. Dodane przez Szok, w dniu - 30-01-2025 11:52 64 15
Ten przypadek pokazuje, że żyjemy w systemie rządów autorytarnych, gdzie gdy swojemu grozisz, to idziesz do więzienia, a za morderstwo jesteś uniewinniany.
5. Dodane przez Jedno zło razem, w dniu - 30-01-2025 11:56 101 7
Gruzini którzy ciężko pobili i połamali kości czaszki Gostyniakow są wolni a gość za wirtualne groźby dostaje na start 3 miesiące aresztu i idzie do więzienia. To nie państwo z kartonu, a jakaś groteskowa koszmarna dyktatura.
6. Dodane przez Krzysztof W. (bo RODO), w dniu - 30-01-2025 11:57 42 20
Na serio ktoś myśli, że ten chłopak mógł zrealizować swoje groźby? Jeszcze do niedawna takie "groźby" były dla mnie codziennością i nie zwracałem na nie uwagi.
7. Dodane przez Ursus, w dniu - 30-01-2025 12:00 55 23
Kpina co to za kraj w którym za pisanie prawdy idzie się siedzieć, komuna powróciła, a prawdziwi przestępcy chodzą po ulicach, uśmiechnięta Polska
8. Dodane przez Leśny władek, w dniu - 30-01-2025 12:04 56 17
Dyktatura, zamordyzm , niestety do tego dotarliśmy, to co wydawało się niewyobrażalne, stało się faktem.
9. Dodane przez Mirek, w dniu - 30-01-2025 12:12 54 13
Jaka szybka reakcja naszych służb. Dosłownie błyskawica a prawdziwi bandyci siedzą w domu
10. Dodane przez Piotr, w dniu - 30-01-2025 12:19 17 10
Może tak kartki / bony na psychoterapię dla społeczeństwa? Serio
11. Dodane przez Leśny władek, w dniu - 30-01-2025 12:24 46 21
Aparat państwa, staje się aparatem represji i sam sobie daje w pysk.
12. Dodane przez klm, w dniu - 30-01-2025 12:29 44 13
Grożenie komuś śmiercią i członkom jego rodziny jest absolutnie niedopuszczalne. 
Usprawiedliwianie się, że się kogoś nie lubi i nie zgadza się z jego poglądami jest krańcowo głupie i szczeniackie. 
Szczęśliwie w sieci nie jest się anonimowym!!! 
Średnio, czy nawet więcej niż średnio zaawansowani informatycznie użytkownicy są bardzo łatwym celem dla służb. 
Wszelkiej maści hakerzy miejcie to na uwadze. 
:)
13. Dodane przez Jarząbek, w dniu - 30-01-2025 12:31 56 21
Też go nie lubię i dlatego nie daję.
14. Dodane przez ALA, w dniu - 30-01-2025 12:36 42 33
A ja nie lubię Kaczora.
reklama
15. Dodane przez Kasia, w dniu - 30-01-2025 12:39 28 31
Takich "elementów" powinno się izolować od społeczeństwa. Potem patologia rozwija się na morgi. Dla przykładu powinien dostać setki godzin prac społecznych przy oczyszczaniu miasta z brudu na chodnikach, chwastów z trawników, zbierania psich kup itp.
16. Dodane przez eer, w dniu - 30-01-2025 12:47 35 40
Brawo policja, eliminować ze społeczeństwa takich dresików z konfim sianem we łbie
17. Dodane przez Ciekawe, w dniu - 30-01-2025 13:04 41 6
Raz na jakiś czas słyszy się o groźbach w internecie czy to w szkole czy z powodu orientacji... itd, często z fikcyjnych kont i policja nie bierze tego na poważnie lub znalezienie sprawcy zajmuje kilka miesięcy a tutaj jeden dzień i mają winnego. To pokazuje że jak służby chcą to potrafią szybko działać ale na zwykłego obywatela szkoda im czasu.
18. Dodane przez górowianin, w dniu - 30-01-2025 13:21 17 8
a czy ten obywatel pracowal, badz pracuje i przez zatrzymanie pozbedzie sie pracy ? nie jestem psychologiem, ale moim zdaniem ma to kolosalne znaczenie ???
19. Dodane przez PL, w dniu - 30-01-2025 13:28 25 7
(...) 
Co on w tym areszcie ma robić? 
Resocjalizować się? 
Gratuluję optymizmu!
20. Dodane przez do kom 2, w dniu - 30-01-2025 13:37 29 8
znasz pojęcie myślozbrodni ?? Przeczytaj sobie rok 1984 Orwella. Właśnie to się dzieje - niestety
21. Dodane przez Xxx, w dniu - 30-01-2025 13:41 39 13
Komuna wraca i to ta stalinowska...
22. Dodane przez Do 17, w dniu - 30-01-2025 13:49 38 14
To znaczy, że ludzi mają w (...)! 
Jak Nsjsztuby, Owsiaki, Bodnary czy Kalisze łamią prawo albo ktoś im grozi to wtedy wiedzą co robić albo przeciwnie!
23. Dodane przez świadomy, w dniu - 30-01-2025 13:51 22 9
do kom. 16. tobie już nic nie pomoże... 
do om. 17. to raczej ustawka, jak wcześniej z emerytami, przecież każdy wie jak działa milicja, przykład stop cham, ludzie wysyłają zapisane zdarzenia drogowe a oni umarzają.
24. Dodane przez Piesek, w dniu - 30-01-2025 13:51 44 9
RÓWNOŚĆ WOBEC PRAWA w tym kraju, to. FIKCJA ! 
Szkoda, że Gruzinów i Ukraińców ono nie dotyczy, a ścigani są tylko zwykli Polacy
25. Dodane przez do 14 Ali, w dniu - 30-01-2025 14:05 11 5
i masz takie prawo dopóki mu źle nie życzysz to wszystko jest ok ja np nie lubię ludzi w czerwonych spodniach ale toleruję ich obecność bo mają takie same prawo jak ja żeby żyć. Najlepiej po prostu nie wchodzić w interrekacje z kimś kto nam nie pasuje. Każdy ma prawo żyć jak chce tylko tyle i aż tyle. Jeśli ten Pan rzeczywiście groził Panu Jerzemu to jest to naganne bo można kogoś nie lubić ale nie można mu grozić takie jest moje zdanie.
26. Dodane przez Motocyklista, w dniu - 30-01-2025 14:10 21 21
Jedyny mądry komentarz to komentarz nr 16. Do kamieniołomu na 5 lat to by się młokos nauczył szacunku.
27. Dodane przez Leszczyniak, w dniu - 30-01-2025 14:10 23 22
Co tu sa za barany.Gosciu dzwoni ,pisze na portalach i grozi a u was wszysko jest wszystko ok.Zycze wam takich telefonow i wiadomosci i wtedy zobaczymy.
28. Dodane przez Do 26, w dniu - 30-01-2025 15:02 14 15
Że świat nosi takich typów jak ty.
29. Dodane przez DGR, w dniu - 30-01-2025 15:13 9 14
Gostyń wszystko jasne
30. Dodane przez państwo z dykty, w dniu - 30-01-2025 15:36 36 10
Gość z nożem chodził po osiedlu w Poznaniu wymachiwał na ludzi a służby nic nie mogły mu zrobić bo jak się okazywało nikogo jeszcze nie zadźgał, ale jak chodzi o telefony (których są oczywiście niedopuszczalne) do świętego Jurka - nasz czerwony skarb narodowy do od razu służby wiedzą co robić i jeszcze ten areszt 3 miesiące. Myślozbrodnia nadchodzi i niebawem będzie ustawowa.
31. Dodane przez mieszkaniec, w dniu - 30-01-2025 15:40 21 25
do ciupy z nim na wiele lat. tak uważam, że mógł swe groźby zrealizować!!!
32. Dodane przez Rolnik, w dniu - 30-01-2025 15:47 23 16
18 razy lewicowi wyznawcy 13 Grudnia mi grozili ,ale dziś w Polsce jest dyktatura WOLNE MEDA ,WOLNE SĄDY ,KONSTYTUCJA,
33. Dodane przez do 32, w dniu - 30-01-2025 16:02 11 11
Zgłosiłeś na Policję? (...) lewacki spisek na ciebie czyha?
34. Dodane przez rocznik 72, w dniu - 30-01-2025 16:07 17 10
On każe nazywać się prezesem ? Ha ha ha i hi hi hi ale jaja. Ja też nie przepadam za tym gościem.
35. Dodane przez DO 32, w dniu - 30-01-2025 16:09 10 10
Cóż za bełkot. Tyle tylko potrafisz? Biedni twoi rodzice ,że muszą codziennie oglądać....
36. Dodane przez SebaPL, w dniu - 30-01-2025 16:13 31 10
Przecież hasło Owsiaka to RUBTA CO CHCETA ! I co on się teraz dziwi ?
37. Dodane przez Milicjant, w dniu - 30-01-2025 16:18 13 6
Kłamali, a teraz straszą.
38. Dodane przez T, w dniu - 30-01-2025 16:36 13 6
Ktoś wam piętrze mózgi. Komentarze to czysta manipulacja. Pamiętajcie, gdy społeczeństwo jest podzielone łatwiej nim sterować bo jest słabe.
39. Dodane przez Do 32, w dniu - 30-01-2025 16:53 8 8
Brawo , w pełni Cię popieram
40. Dodane przez Zizi, w dniu - 30-01-2025 16:57 13 13
Świat oszalał!!! Człowiek nie raz w nerwach coś powie, napisze i co wizyta panów o 6 rano??? Do. 14. A kaczor nie lubi ciebie, komunistko!!!
41. Dodane przez jak?, w dniu - 30-01-2025 16:57 22 9
niech te "służby" pochwalą się w jaki sposób został pociągnięty do odpowiedzialności policjant, który rzucał "czymś" w stronę protestujących rolników w Warszawie? niech się pochwalą, gdzie są pociągnięci za nielegalne obostrzenia "sanitarne" i działalność w tamtym okresie? dla przykłądu przerwanie ślubu pod Kaliszem - a to tylko wierzchołek góry lodowej. o zamykaniu ludzi w domach nie wspomnę.
42. Dodane przez LEON, w dniu - 30-01-2025 17:04 21 10
Za co aresztowali tego mlodego czlowieka,histeria w calym kraju(...)
43. Dodane przez SebaPL, w dniu - 30-01-2025 17:08 15 15
Do kom. 38 Tak właśnie zrobił pis , że podzielił rodziny i znajomych ? Polecam kabaret Neonówka WIGILIA i TRUMNY . Niby kabaret ( żart ) ale prawda idzie .
44. Dodane przez Pela, w dniu - 30-01-2025 17:29 19 13
Dlatego musimy ten rząd pogonić oni pieniędzmi z kasy państwowej pozwalają rządzić owsiakowi gdzie my jesteśmy?? Powrócił Stalin ? Policja nie pomoże zwykłemu obywatelowi natomiast prawo nakazuje zwolnić mordercę 3 kobiet i sędzia jest z tego zadowolony .policja nie dajcie sobą poniewierać przez tych rządzących sami macie rodziny i nie wiadomo co wam jeszcze wywinie nie zamykajcie tego człowieka to jeszcze dziecko ,tak go zepsujecie. Dogadajcie się panowie policjanci i odwróćcie swą broń w drugą stronę, a Naród będzie z wami . Nie wiem czy zamykać drzwi na noc ,czy być spakowana ??
45. Dodane przez Jędrzej, w dniu - 30-01-2025 17:30 16 8
Jak długo można żebrać już czas najwyższy normalnie rządzić to co Pan Owsiak zbierze to roczny budżet szpitala Wojewódzkiego Tylko chodzi o prawdę w ocenie fundacji która jest obecnie polityczna
46. Dodane przez kaka, w dniu - 30-01-2025 17:32 15 6
Może on się tylko pomylił tak jak minister zdrowia.
47. Dodane przez Polo Prawica, w dniu - 30-01-2025 17:32 15 7
(...) 
 
A taki Rydzyk? 
 
Mam wierzyć, że pogróżki nie dostał? 
 
Litości! 
 
 
A teraz jeszcze każdy kandydat na prezydenta oficera prowadzącego otrzyma aby uchronić wybory od rosyjskich wpływów. 
(...)
48. Dodane przez Pisaroo, w dniu - 30-01-2025 17:50 11 9
nie dajeci to cicho dajcie na swoja republike bananową
49. Dodane przez Polo Prawica, w dniu - 30-01-2025 17:54 13 10
Ale ście mi komentarz obciachali.widzę, że cyberbezpieczeństwo działa. 
 
 
A le czy to tajne, że w związku z niepochamowaną sympatią do Owsiaka Lidl wydał komunikat, że nie będzie w Republice reklam kupować ? 
 
 
Tusk tak się licytacje spodobały, że masło wystawił na aukcji. 
 
I kto je kupił ? 
CZESI!!!!!!! 
TO NAS PREMIER MASŁEM  
NAPASŁ.
reklama
50. Dodane przez Fundacja Pozaustrojowa, w dniu - 30-01-2025 17:59 10 10
Jest sukces! 
 
 
Telewizja która łączy, nie dzieli obwieściła:  
 
Urodziło się pierwsze dziecko z programu inwitro! 
 
 
Ale wcześniak. 
Szału nie ma.
51. Dodane przez Do 43, w dniu - 30-01-2025 18:16 18 4
Kto podzielił Polaków PIS?, czy Donald Tusk.
52. Dodane przez Wroclawianka, w dniu - 30-01-2025 18:17 12 9
Do kom.13 
Nie musisz dawać, tysiące innych daje i to co roku coraz więcej! 
Ale nie wolno szerzyć nienawiści, bo potem dochodzi do tragedii, a Ci przemądrzali kryją się pod kapturem i skomlą, że nie chcieli. 
Skąd u Was tyle nienawisci
53. Dodane przez obserwator, w dniu - 30-01-2025 18:25 14 6
a palikot za miliony wychodzi :)
54. Dodane przez milicjant, w dniu - 30-01-2025 18:32 12 11
i bardzo dobrze że zamknęli ,ma czas niech przemyśli zachowanie swoje a może liczy żę za parę lat order za męczeństwo dostanie ...
55. Dodane przez Do43, w dniu - 30-01-2025 18:42 12 12
Nieważne. 
 
Teraz TVP łączy nie, dzieli.
56. Dodane przez Do 2, w dniu - 30-01-2025 18:57 11 4
Napisz coś takiego a się przekonasz, że już tak jest, za chwile zostaniesz wyzwany od pisowców i inne dziadostwa, nienawiść wroci wtedy do ciebie dwukrotnie, bo przecież nie ty a ludzie z internetu, którzy nigdy cię nie widzieli na oczy wiedzą o tobie najwięcej.
57. Dodane przez Eugeniusz, w dniu - 30-01-2025 19:09 16 13
Dyktatura Donalda ma się dobrze. Ciekawe tylko jak długo. Każda władza kiedyś się kończy!!!
58. Dodane przez Do 55, w dniu - 30-01-2025 19:29 21 12
Dziś TvP to totalna kompromitacja i dno
59. Dodane przez partiota, w dniu - 30-01-2025 19:56 15 9
Co to jest równość prawa mieliśmy przez 8 lat kaczokomuny lali kobiety miesięcznice z laniem ludzi i hit cmentarze zamknęli żeby mały mógł się sam bujać po grobach
60. Dodane przez aaa, w dniu - 30-01-2025 20:04 14 8
Typowa próba zastraszenia społeczeństwa, "naszych " nie tyka się reszta to plebs i (...) z nimi
61. Dodane przez bez cenzury, w dniu - 30-01-2025 20:09 15 11
Narzekamy na reżim białoruski a tutaj mamy reżim polski
62. Dodane przez Do 54, w dniu - 30-01-2025 20:31 11 9
Weryfikacja ci nie pomogła. 
Za to sztab Jurka Owsiaka syna milicjantów (?) Wyniósł PO i przystawki KO do poziomu decyzji o ubeckich dodatków do emerytury.
63. Dodane przez Przyczyny i skutki, w dniu - 30-01-2025 20:43 14 11
A kiedy aresztowania tych co szczuli na Rydzyka i słuchaczy? A Sikorski? Wilk pod ochroną. 
Jak można watachę dożynać bezkarnie? 
 
Moi kochani trzeba się liczyć z zamachami! Ktoś może chwycić za broń w obronie wilka. 
Choćby z bezradności. 
Troski o Polskę. 
Coś jak rozszerzone samobójstwo.
64. Dodane przez no właśnie, w dniu - 30-01-2025 21:06 16 10
Ja uznałbym mój kraj wolnym wtedy kiedy takiego pana obecnego ministra również skażą za groźby karalne a chodzi o słowa o dożynaniu watahy - jeśli to się nie stanie to nie ma wolności w mojej Kochanie i ten chłopak też powinien być uwolniony, zresztą areszt z takiego powodu to przegięcie w tym państwie bezprawia.
65. Dodane przez do 63, w dniu - 30-01-2025 21:22 13 11
Leki weź człowieku.
66. Dodane przez uśmiech, w dniu - 30-01-2025 22:28 8 7
Do 65 - wziąłbym byleby tego kabaretu nie oglądać ale mnie nie stać
67. Dodane przez Prawo..., w dniu - 30-01-2025 23:03 12 4
..i tak oto pokazujemy z jednej strony prawidłową reakcję służb ale też zaskakujące opóźnienia w przypadku morderców prawdziwych .Tu służby jakby wolniej działają ?dlaczego ?Nie wiem,,
68. Dodane przez Mirabela, w dniu - 31-01-2025 04:41 9 6
Czy istnieje coś takiego, jak grożby realne lub grożby nierealne .Z małej miejscowości spod Gostynia, ktoś grozi telefonicznie, pisze na fejsie do człowieka, który setki km jest oddalony/data,godz jest znana/,jaka to jest grożba realna, jest niemożliwa do zrealizowania i dostaje 3 m-ce, No tak, ale Owsiak jest już pewnie jak TVN zapisany jako dobro strategiczne. Nie, że popieram grożby ale zdaje się, że nieco zdrowy rozsądek jest bardzo ,bardzo wychudzony
69. Dodane przez Edi, w dniu - 31-01-2025 10:04 10 9
Myślałem że pis wyprał mózgi osób starszych...młodych jednak też. 
Weź się nygusie za robotę to wyparują ci z głowy takie głupie pomysły.
70. Dodane przez oto człowiek, w dniu - 31-01-2025 10:42 7 4
Haahaa.. wczoraj imba na portalu X gdzie Giertych chce pozwać wszystkich lajkujących wpis nieprzychylny jego osobie, dziś kolejny partyjny książę wsadza chłopaka do ciupy na trzy miesiące za wpisy na internetach. Co za Państwo !
71. Dodane przez JanKo, w dniu - 31-01-2025 11:11 11 5
Zwalczyliście już sepsę? No to macie "praworządność" według czerwonej pajęczyny.
72. Dodane przez do 68, w dniu - 31-01-2025 11:38 8 5
No właśnie. Po co zamykać. 100 batów na tyłek powinno załatwić sprawę. Jestem ciekaw jakby zareagowali na groźby pod swoim adresem ci co popierają tego buca.
73. Dodane przez Basia, w dniu - 31-01-2025 11:44 11 6
Cierpliwie poczekamy. Kiedyś władza się zmieni i Juras Wspaniały też zostanie rozliczony ze zgniłego melona i całej mrówki.
74. Dodane przez Edek, w dniu - 31-01-2025 11:45 7 4
Machlojki finansowe bronicie że bez tego szpitale upadną### przypominam to ułamek corocznej składki na fundusz...ale rozumiem że z matematyki jesteście słabi. To chociaż wybroncie tego gościa z niepłacenia abonamentu. Jak się to zrobicie?
75. Dodane przez Leszczyniak z Chicago od 27 lat, w dniu - 31-01-2025 12:53 7 5
Chyba na głowę Bin Ladena tak nie polowano. Sprawa cuchnie na odległość. Wystarczyło by sporządzić transparentny bilans i dziennikarzom lub kontroli poselskiej pokazać . A nie lżyć o rzekomej mowie nienawiści i straszyć "sepsą". Zbolała mina z powodu polowania na głowę tego pana do mnie nie przemawia. A na koniec dla jasności sytuacji . Na co dzień nie żyję polską polityką lecz ciągle Polskę i Polaków noszę w sercu bowiem jestem Polakiem z krwi i kości.
76. Dodane przez Rafi, w dniu - 31-01-2025 14:14 8 4
Ale głupek, że się przyznał, a do tego nie użył VPN.
77. Dodane przez do 75, w dniu - 31-01-2025 14:40 7 4
Czyli godzisz sie na grozby karalne skierowane do twojej osoby?
reklama
78. Dodane przez Jan, w dniu - 31-01-2025 15:59 8 5
Tobie jak by grozili to by nawet zgłoszenia nie przyjęli, morderca który 3 osoby zabił wychodzi po roku z więzienia to jest hańba w jakim kraju my żyjemy jednym słowem komuna wróciła
79. Dodane przez LEON, w dniu - 01-02-2025 01:42 7 4
poz 42,dlaczego ocenzurowaliscie moj wpis,nie podoba sie prawda,zadna wladza nie trwa wiecznie,nawet asada pogonili,zmieni sie wladza,to rozlicza jurasa,niech nie bedzie taki butny,przyjdzie czas i na niego.
80. Dodane przez Fifi, w dniu - 01-02-2025 08:50 7 4
ROSJA - BIAŁORUŚ - POLSKA = KOMUNA
81. Dodane przez Leszczyniak, w dniu - 01-02-2025 09:23 8 5
Do 14 
a przynajmniej 800 plus Pani pobiera? Lub 13 i 14 emeryturę? Ten człowiek, o którym Pani wspomina przynajmniej coś realnego zrobił. Mniej tv i fejsbukow Pani życzę. A więcej samodzielności w myśleniu. Nie pozdrawiam.
82. Dodane przez HAISSENBERG, w dniu - 01-02-2025 17:16 6 4
Do kom. 79: Panie Leonie, czy nie bał się Pan napisać ostatnich 4 wyrazów? Przecież jutro mogą wbić rano do Pana! Ps Amerykanie już się obudzili, teraz czas na kolejne narody!!!
83. Dodane przez Re81, w dniu - 01-02-2025 17:36 7 4
Masz Pan pełną rację, pozdrawiam serdecznie.
84. Dodane przez Mikus, w dniu - 02-02-2025 23:19 7 4
Ten Owsiak , to ale szycha . Ochrania go immunitet rządu . Rząd szybko reaguje na jego przeciwników.
reklama
85. Dodane przez (...), w dniu - 21-02-2025 12:55 6 4
Chłopak chory ,choruje długo,a zatrzymują bezwzględnie na 3 miesiace bo (Owsiak) gdzie prawdziwi przestępcy chodzą wolni,Policja przecież nie będzie rozwiązywać trudniejszych spraw .Skoro mieli numer IP.i wszystkie dane trudno nie złapać.Oczywiscie jest to związane z osobą do której były kierowane groźby ,bo wiadomo że sprawiedliwość jest dla wybranych.
 
Napisz komentarzzasady
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Zabezpieczono reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.
 
Imię:
Komentarz: 
reklama

Dodaj zdjęcia do artykułu zasady
  • Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
 
 

    WIADOMOŚCI
  • najnowsze
  • komentowane
  • << Previous
  • Next >>
  • <Playback
  • Stop
  • Play >
  • 1
  • 2
  • 1 rok temu
  • 5 lat temu
  • 10 lat temu
  • 15 lat temu
  • << Previous
  • Next >>
  • <Playback
  • Stop
  • Play >
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
reklama
Najnowsze ogłoszenia DOM.ELKA.PL
Garaz-wynajemLeszno 350
Osiedle leszczynko -... Leszno 524000
Sprzedam garaż/magaz... Leszno 58000
Mieszkanie dla trene... Inne 1500
Sprzedaż - kompleks ... Leszno 253233
reklama
reklama
habit
Dostęp do tej części serwisu tylko dla osób pełnoletnich
Czy masz 18 lat lub więcej?
Tak, oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią
Akceptuj i przejdź dalej
Zrezygnuj