Uwaga! Ślisko |
| 09.02.2012. Radio Elka, Hania Ciesielska | |||||||||||||||||||||||
Dyżurny reporter: Ok. 11.00 na drodze Lubosz - Spytkówki w powiecie kościańskim mieszkaniec Starego Gołębina stracił panowanie nad fordem focusem, którym kierował. Pojazd wypadł z 667 70 70 60 drogi i dachował. 60-letniemu kierowcy na szczęście nic się nie stało. - Dzisiaj od rana mamy wyjątkowo wiele zgłoszeń o stłuczkach. Kierowcy muszą uważać szczególnie na bocznych, mniej uczęszczanych drogach - ostrzega Krzysztof Ratajczak. Na głównych trasach jednak też może być niebezpiecznie. Późnym popołudniem trzy samochody zderzyły się na krajowej Piątce między Lesznem a Rydzyną. W powiecie leszczyńskim od rana policjanci mają pełne ręce roboty. Doszło do co najmniej siedmiu kolizji. W górowskiem między Niechlowem a Klimontowem do rowu wpadła ciężarówka przewożąca drewno. Kierowca nie zapanował nad autem na łuku drogi. (han)
reklama
reklama
reklama
| |||||||||||||||||||||||
Można odejść na zawsze i być zawsze blisko…
Pogrążeni w smutku, z ogromnym bólem
zawiadamiamy, że w dniu 23 maja 2026 roku,
w wieku 74 lat, po długiej i ciężkiej chorobie
odeszła od nas nasza kochana Mama
Pogrążeni w smutku, z ogromnym bólem
zawiadamiamy, że w dniu 23 maja 2026 roku,
w wieku 74 lat, po długiej i ciężkiej chorobie
odeszła od nas nasza kochana Mama

ŚP
Elżbieta Borowiak
z domu Bartkowiak
emerytowana nauczycielka
Zespołu Szkół Ekonomicznych
emerytowana nauczycielka
Zespołu Szkół Ekonomicznych
Uroczystości żałobne odbędą się
w czwartek 28 maja br. o godzinie 12:30
w kościele św. Antoniego w Lesznie
w czwartek 28 maja br. o godzinie 12:30
w kościele św. Antoniego w Lesznie
W celu zamieszczenia nekrologu na stronach portalu prosimy o kontakt z redakcją Radia Elka pod numerem telefonu 65 529 56 78 lub o kontakt osobisty w siedzibie Radia Elka przy ul. Sienkiewicza 30a w Lesznie.
reklama
Najnowsze ogłoszenia DOM.ELKA.PL![]()
|
reklama
reklama














Niedostosowanie prędkości do panujących warunków – to, jak wynika z policyjnych raportów, najczęstsza dzisiaj przyczyna drogowych zdarzeń. Po porannych opadach śniegu w regionie doszło do kilkunastu stłuczek, szczęśliwie nikt poważnie nie ucierpiał. – Apelujemy by uważać na bocznych drogach, gdzie wciąż jest bardzo ślisko – mówi Krzysztof Ratajczak z KPP w Kościanie.
667 70 70 60









