Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
 
Wiadomości
    Sport
      Nie przegap
      Nowe Galerie Foto
      Ładowanie galerii zdjęć...
      więcej...
      reklama
      28
      Czerwca 2026
      Niedziela
      Imieniny obchodzą:
      Amos, Ireneusz,
      Józef, Leon, Paweł
      Do końca roku 186 dni.
      Start arrow Leszno arrow Komorowski dwa razy lepiej niż Duda

      W Lesznie wygrał prezydent

      Komorowski dwa razy lepiej niż Duda

      11.05.2015. Radio Elka, Jarek Adamek

      Bronisław Komorowski zdecydowanie wygrał wybory prezydenckie w Lesznie, zdobywając prawie dwa razy więcej głosów niż Andrzej Duda. Trzeci wynik wyborczy odnotował Paweł Kukiz, a czwarty Janusz Korwin-Mikke, który wyprzedził Magdalenę Ogórek.
      Dyżurny reporter: 667 70 70 60
      Gdyby wynik wyborów prezydenckich zależał tylko od mieszkańców Leszna, pierwszą turę wygrałby zdecydowanie Bronisław Komorowski, choć do drugiej tury i tak musiałoby dojść. Prezydent zdobył
      11 256 głosów, co daje mu wynik 45,8%. Andrzej Duda odnotował wynik prawie o połowę niższy - 5740 głosów, czyli 23,4%. Na trzecim miejscu, podobnie jak w całym kraju, jest Paweł Kukiz - 4888 głosów, co daje mu 19,9%.

      Z innych kandydatów żadnemu nie udało się przekroczyć tysiąca głosów. W „drugiej linii” najlepiej wypadł Janusz Korwin-Mikke, zdobywając 842 głosy, czyli 3,4%. Wyprzedził on Magdalenę Ogórek - kandydatka Lewicy miała 816 głosów, czyli 3,3%.

      Wyniki pozostałych wyglądają następująco:
      Janusz Palikot 390 głosów - 1,6%
      Adam Jarubas 220 głosów - 0,9%
      Grzegorz Braun 128 głosów - 0,5%
      Jacek Wilk - 114 głosów - 0,5%
      Marian Kowalski - 106 głosów - 0,4%
      Paweł Tanajno - 52 głosy - 0,2%

       
      Komentarze (85)
      1. Dodane przez mi, w dniu - 11-05-2015 09:15 6 4
      wstyd mi za moje miasto i takie POparcie dla tego faceta! co jeszcze bardziej zlego musi zrobic? obudzcie sie! dobrze ze elka to nie te-fał-en i publikuje wszystkie komentarze! brawo za takie media!
      2. Dodane przez mieszkaniec Leszna, w dniu - 11-05-2015 09:16 6 4
      tak wam sie tu dobrze zyje? porazka
      3. Dodane przez wyborca, w dniu - 11-05-2015 09:17 6 4
      wyniki świadczą o tym że w Lesznie mieszkają urzędnicy, właściciel firm... wśród takich wyborów miał największe poparcie... rozumiem, że pracującym na tzw. śmieciowych umowach i tym którym wydłużono wiek emerytalny do 67 lat odpowiada taki stan rzeczy
      4. Dodane przez załamany, w dniu - 11-05-2015 09:18 6 4
      Wstyd, beznadziejne Leszno. Wystarczył pusty bronkobus na rynku i rachityczne struktury PO w mieście. Czego się boicie leszczyniacy?
      5. Dodane przez sylwia, w dniu - 11-05-2015 09:22 6 4
      Widocznie dobrze sie zyje ludzia w lesznie ,, bedziecie robic do 80 lat zobaczycie
      6. Dodane przez ja, w dniu - 11-05-2015 09:32 6 4
      Kukiz świetnie! Odzyskamy Polskę!
      7. Dodane przez ja, w dniu - 11-05-2015 09:40 6 4
      leszczyniacy wstyd mi za Was.
      8. Dodane przez bul, w dniu - 11-05-2015 09:42 6 4
      Z ogromnym bulem stwierdzam, że Polacy lubią być oszukiwani i wykorzystywani oraz chcą pracować do śmierci nie doczekawszy emerytury a także z chęcią oddadzą politykom PO swoje ostatnie pieniądze zgromadzone w OFE. Świadczą o tym właśnie wyniki wyborów w Lesznie
      9. Dodane przez wyborca, w dniu - 11-05-2015 09:46 6 4
      Coby bylo gdyby pan prezydent przyjechal do Leszna - pewnie zostałby tutaj Krulem.
      10. Dodane przez abc, w dniu - 11-05-2015 09:54 6 4
      LUDZIE, OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!
      11. Dodane przez Glosowalemna2nd, w dniu - 11-05-2015 09:55 6 4
      I tak nie będzie mnie stać na życie na emeryturze, także chociaż sobie dłużej popracuję.
      12. Dodane przez mateusz, w dniu - 11-05-2015 09:56 6 4
      Ręce opadają .. czas spakować walizki i uciekać za granice ;)  
      ps. nie wiedziałem , że w Lesznie taka głupota i zacofanie umysłowe panuję ;D a Jednak !
      reklama
      13. Dodane przez ..., w dniu - 11-05-2015 09:56 6 4
      No wychodzi mi że człowiek nienormalny ze mnie: lubię pracować, chcę pracować jak najdłużej się w miarę moich możliwości, chcę być zawodowo aktywną osobą bo całe życie mnie uczono że PRACA to ogromna wartość w życiu i trzeba o nią dbać, Dzięki pracy człowiek jest niezależny finansowo i jeszcze głos oddany na Komorowskie .... no cóś ze mną nie tak!!!
      14. Dodane przez on, w dniu - 11-05-2015 09:59 6 4
      Po prostu brak słów!
      15. Dodane przez kat, w dniu - 11-05-2015 10:00 6 4
      "Głupich nie sieją - sami się rodzą !" 
      Byłem w ZOMO 
      Byłem w ORMO 
      Zawsze będę za Platformą !
      16. Dodane przez Mrowa, w dniu - 11-05-2015 10:02 6 4
      Zastanawia mnie kto głosuje na Bula. Nie znam nikogo z mojego otoczenia, kto go popiera. Nie mam pojecia skad sie bierze jego elektorat.
      17. Dodane przez OX, w dniu - 11-05-2015 10:03 6 4
      W Lesznie az tylu pozytecznych idiotow? Nie chce mi sie wierzyc
      18. Dodane przez załamka, w dniu - 11-05-2015 10:05 6 4
      i co dalej Leszno???
      19. Dodane przez no, w dniu - 11-05-2015 10:06 6 4
      kiedyś, niedawno w tym mieście krzyczano: 
      PRECZ Z KOMUNĄ a teraz? 
       
      Leszno- miastem FRUSTRATÓW
      20. Dodane przez burek, w dniu - 11-05-2015 10:09 6 4
      Po prostu w Lesznie ludzie myślą i mają wyobraźnię,panowie krytykanci!PIS już raz pokazał jak potrafi "rządzić",a ludzie to pamiętają,niestety!.
      21. Dodane przez Jędrzej, w dniu - 11-05-2015 10:15 6 4
      Czyżby Leszczyniacy nie Polacy! Popieranie pracy do śmierci! i stan upadającego Państwa.Leszczyniacy obudzcie się to jest ostatni dzwonek
      22. Dodane przez tragedia, w dniu - 11-05-2015 10:22 6 4
      wstyd i jeszcze raz wstyd mi za to zacofane miasto! Skąd się biorą tacy beznadziejni mieszkańcy? porażka!!!
      23. Dodane przez marek, w dniu - 11-05-2015 10:23 6 4
      dobrze ze leszno się nie liczy bo polską by rządzili tymiński miller albo fidel castro DUDA jest najlepszy z tych co startowali i zasłużenie wygrał
      24. Dodane przez a, w dniu - 11-05-2015 10:24 6 4
      do kom. 8 bólem pisze się przez ó 
      o kom. 3 - jestem urzędnikiem i od 9 lat nie miałam podwyżki więc ani ja ani moi współpracownicy nie głosowali tak jak myślisz!!
      25. Dodane przez mieszkaniec, w dniu - 11-05-2015 10:31 6 4
      Za Komorowskim głosowali na pewno bezrobotni którzy liczą na prace w kopalni którą PO już wkrótce będzie otwierać i na pewno głosowali za nim ci rolnicy którzy liczą na wysokie odszkodowanie za swoje ziemię.A tak poważnie to dziwię się mieszkańcom wsi że głosowali na Bronka a tak niedawno jechali do Warszawki na protesty że im tak żle ale chłop myśli wolno i po wyborach znów będzie miał okazje żeby sobie ponarzekać tylko wtedy może być już za póżno.Więc macie teraz 2 tygodnie na swoje przemyślenia czy jesteście za kopalnią i wydłużenie kolejny raz wieku emerytalnego i za podniesieniem kolejny raz podatków bo niestarcza już im pieniędzy dla siebie i swoich przydupników których poupychali w zarządach spółek.No ale wybór jest wasz tylko potem nie narzekajcie że to nie ja tylko oni wybrali teraz masz szanse to zmienić
      26. Dodane przez Dr, w dniu - 11-05-2015 10:44 6 4
      Na tym właśnie polega demokracja ze głosuję, na kogo mi się podoba. A wymyślanie powyższych tekstów najcześciej z błędami niezbyt dobrze świadczy o autorach.
      27. Dodane przez do wszystkich kom., w dniu - 11-05-2015 10:48 6 4
      Czy nie czujecie sie dumni,że wród 8 województw, gdzie przewage uzyskał urzędujący Prezydent znalazło się |Leszno, nie podoba sie to na wschód Polski tam dopiero pieknie się zyje .
      28. Dodane przez Wójt Paweł Kozioł, w dniu - 11-05-2015 11:01 6 4
      Proponuję wszystkim niezadowolonym przenieść się do WILKOWYJ na wschód.
      29. Dodane przez do 15, w dniu - 11-05-2015 11:03 6 4
      PO kłamie od rana do nocy jak w PRL PZPR!
      30. Dodane przez Marysia, w dniu - 11-05-2015 11:14 6 4
      Popieram kom. 27. Głosowałam na B. Komorowskiego i jestem z tego dumna . Znalazłam się wśród wyborców najlepiej wykształconych i umiejących myśleć. Zastanówcie się wyborcy Dudy, co będzie, gdy on zostanie prezydentem ? Wszystko pójdzie na dalszy plan a przodować będzie katastrofa smoleńska i gdzie by tu jeszcze postawić pomnik Kaczyńskiego ?
      31. Dodane przez do 27 Cito!, w dniu - 11-05-2015 11:15 6 4
      Jak wyswietla w Warszawie na KC PZPR prof.L.Balcerowicz Polska przez PO już jest bardziej zadłużona niż za Gierka...!!!
      32. Dodane przez patriota, w dniu - 11-05-2015 11:18 6 4
      Nie piejcie tak głośno Pisuary,bo chyba co niektórzy zapomnieli co kryje się pod nazwą Kaczyński,Macierewicz i co.A to sa prawdziwe szare eminencje które będą kierować waszym Dudą z tylnego siedzenia,bron Boże oby do tego nie doszło!
      33. Dodane przez zoomo, w dniu - 11-05-2015 11:27 6 4
      Do kom.24 
      bul wprowadził Bronisław Komorowski. Każdy nawet po podstawówce pisze ból. Mało wiesz o obecnym prezydencie.
      34. Dodane przez Marek, w dniu - 11-05-2015 11:44 6 4
      Znowu wstyd za społeczeństwo Leszna , które kiedyś było "czerwone" , a obecnie kieruje się brakiem podstawowej wiedzy o tym co dzieje się w polityce / jak jesteśmy oszukiwani i wyzyskiwani/ leszczyniacy obuccie się.
      35. Dodane przez do 24, w dniu - 11-05-2015 12:10 6 4
      Taka wykształcona, a nie wie co to sarkazm!!!!!!
      36. Dodane przez program Bronka 2010, w dniu - 11-05-2015 12:12 6 4
      Odpartyjnienie mediów publicznych 
      Stan: Obietnica niezrealizowana 
      Niższe podatki 
      Stan: Obietnica niezrealizowana. VAT i akcyza 
      Utrzymanie wieku emerytalnego 
      Stan: Obietnica niezrealizowana 
      Opłacana przez państwo metoda in vitro 
      Stan: Obietnica niespełniona (a niby tylko Duda przeciw) 
      Reforma i szybka modernizacja służby zdrowia 
      Stan: Obietnica niespełniona 
      Podwyżki dla nauczycieli 
      Stan: Obietnica niespełniona 
      Zniesienie abonamentu 
      Stan: Obietnica niespełniona 
      Wprowadzenie JOW 
      Stan: Obietnica niespełniona ( uznanie to za dobre rozwiazanie nagle slodzenie Kukizowi) 
      itd 
      itd 
      czas go rozliczyc a za 5 lat tak samo zrobic z Duda! 
      narodu nie wolno okłamywac! chyba że tego chcecie! i na to POzwolicie
      37. Dodane przez Macek., w dniu - 11-05-2015 12:25 6 4
      Precz z PiS-em!!! 
      Co to za kandydat co nawet w momencie ogłoszenia wyników wyborów nie mógł zabrać głosu tylko czekał czy mu Prezes na to pozwoli.Wstyd i hańba dla naszego kraju,gdzie Prezydent nic nie powie bez zgody Prezesa.Oj będzie się działo tak jak na Białorusi!!!
      reklama
      38. Dodane przez tak tylko, w dniu - 11-05-2015 12:30 6 4
      Duża przewaga (.....)  
      Kto na niego głosuje? Złodzieje i wyzyskiwacze bo mają w tym interes oraz ogłupieni przez POwyższych którzy to sami sobie pętlę na szyję zakładają, sobie i swej rodzinie wegetującej w tym dzikim kraju bez środków do życia
      39. Dodane przez rychu, w dniu - 11-05-2015 12:33 6 4
      Tylko za PO mamy ukończona juz S5 przez Leszno , firmy na Śpóldzielczej, gdzie ludzie biją sie o pracę z prawie z sasiednich województw- sami dowożą . Ameryka leszczyńska . Proponuje taka ulicę - Amerykańska .
      40. Dodane przez wlkp, w dniu - 11-05-2015 12:38 6 4
      emeryci, renciści, urzędnicy chyba tylko oni chodzą na wybory w Lesznie skoro taki wynik... brak słów! "tefałen" zrobił im papkę zamiast mózgu
      41. Dodane przez er, w dniu - 11-05-2015 12:52 6 4
      do 30 .Pis moze zniesie przywileje takim jak Ty/ przytnie kolesiostwo i układy. Krus za 100 na miesiąc zlikwiduje i opodatkuje rolników . Oby.
      42. Dodane przez anna, w dniu - 11-05-2015 12:54 6 4
      Mądrość w narodzie kocham Was Leszczyniacy
      43. Dodane przez ANTYKOMOR, w dniu - 11-05-2015 12:56 6 4
      Wybudowali Lidla, Biedronkę i leszczyńskie ,,elity" są zadowolone, bo mają gdzie wydawać te marne grosze zarobione na śmieciówkach albo otrzymane z zasiłków. Brawo Leszno,a może popracowalibyście do 75 roku życia, tak dla dobra Bronka i jego PO-zajefajnych kolesiów z ,,(...)" na czele?
      44. Dodane przez @, w dniu - 11-05-2015 12:56 6 4
      Byłem głosować o 9tej rano i zabaczyłem tylko emerytów, więc już wiedziałem kto wygra.
      45. Dodane przez Krzysztof W., w dniu - 11-05-2015 13:11 6 4
      T R A G E D I A, to niewiarygodne ilu matołów mieszka w tym mieście. Później ich dzieci i wnuki, niczym Koziołek Matołek, błąkają się po całym świecie w poszukiwaniu swego Pacanowa...
      46. Dodane przez xz, w dniu - 11-05-2015 13:35 6 4
      popieram calkowicie komentarz 45
      47. Dodane przez do niematołów, czyli inteligentnych inaczej, w dniu - 11-05-2015 14:18 6 4
      Ciekawa obserwacja , im bardziej popiera dudę i pis/ na pisanie z dużej litery nie zasłużyli/ tym więcejrobi błędów ortograficznych i stylistycznych. Cóż jaki kandydat tacy wyborcy . Ciemny lud, jak mówił jeden z posłów.
      48. Dodane przez łotr, w dniu - 11-05-2015 14:20 6 4
      Studniówka premier Kopaczowej. cudotwórczyni przemawia, chwaląc się osiągnięciami swego rządu. Mija godzina, dwie, trzy Premiera śmiało przechodzi od osiągnięcia do osiągnięcia. 
      A tuż pod Mszczonowem Platforma Obywatelska doprowadziła do uruchomienia nowej, ekologicznej elektrowni, gdzie, zamiast węgla, pali się torfem chwali się premiera. 
      Głos z sali: 
      Ale ja tam byłem, tam nie ma żadnej elektrowni! 
      Premiera niezrażona peroruje dalej: 
      A dzięki staraniom Platformy Obywatelskiej, niedaleko Jasła, wybudowaliśmy eksperymentalny odcinek autostrady siedmiopasmowej! 
      Tenże głos z sali: 
      Ale tam ka nie ma żadnej autostrady! 
      Nie wytrzymał w końcu Niesiłowski i wkury krzyczy: 
      A ty, gościu, zamiast wozić się po Polsce, lepiej byś TVN24 pooglądał
      49. Dodane przez do kom.27 i 40, w dniu - 11-05-2015 14:23 6 4
      "Na wschodzie Polski pięknie się żyje". Mało się robi, dużo się gada w myśl zasady aby być i w Polsce żyć i żeby było za co zjeść i wypić. I tacy ludzie głosują na krzykaczy, zakłamanych politycznych rozrabiaków, wielbicieli O. Dyrektora ( który Kościół i wiarę traktuje jako narzędzia do realizacji własnych interesów),pomników, komisji śledczych z ich superekspertami na czele, politycznych lisków chytrusków itp. A do kom.40. Cóż boli że leszczyńscy emeryci,renciści i urzędnicy nie są ciemnogrodem i nie dali się zmanipulować przez pewne mocherowe radio i TV. oraz emisariuszy pewnej partii politycznej której program uczyni z Polski krainę miodem i mlekiem płynącą. Oczywiście zaraz za Gabonem. 
       
       
       
       
       
      '  
       
       
       
       
      '
      50. Dodane przez figa, w dniu - 11-05-2015 14:33 6 4
      nie myślałam że to aż taki ciemnogród to Leszno a jaki to on wykształcony co skonczył historie błędy podstawowe robi ludzie opamietajcie sie niech on spada razem ze swoim waleniem /odmiana wieloryba:)/ a tak sobie po cichu mysle czy czerwoni z Leszna bzdur nie gadaja ze to komor u nas wygral i tak przegra z kretesem 24 maja
      51. Dodane przez adam, w dniu - 11-05-2015 14:41 6 4
      @komentarz nr 30. to świadczy tylko i wyłącznie o tym jak niski jest u nas poziom edukacji.
      52. Dodane przez BoB, w dniu - 11-05-2015 14:52 6 4
      Nie wiedziałem, że w Lesznie mieszka aż tak wielu frustratów. Przecież to oczywiste, że rozsądni ludzie nie idą wybierać marionetkę tylko prezydenta. Czołem zastępy moherów i smoleńskich śledczych!
      53. Dodane przez wojt, w dniu - 11-05-2015 15:34 6 4
      szkoda że nie dodajecie moich komentarzy
      54. Dodane przez Tutaj jest jak jest, w dniu - 11-05-2015 16:06 6 4
      Do wszystkich, którzy łykają powtarzane w mediach zdanie, że "Dudą kieruje Kaczyński" - poszukajcie sobie w internecie video Wojciecha Sumlińskiego i przekonajcie się kto z tylnego siedzenie kieruje Komorowskim! Tu się dopiero włos na głowie jeży!
      55. Dodane przez do 50 Cito!, w dniu - 11-05-2015 16:40 6 4
      Juz 14.10.2010r zglosilem elektronicznie do kancelarii prezydenta B.Komorowskiego swoje nieposluszeństwo obywatelskie z powodu: 1.Zaproszenia tow.gen.W.Jaruzelskiego TW "Wolski" do Rady Obrony,z ktorym wyjechal do Moskwy do W.Putina-oficjalnie zaczynając Targowiecę bis 2.Odmowił rezinicjatywy prawotworczej Ustawy Reprywatyzacyjnej stwierdzając publicznie w TV 2,ze jest jej wielkim zwolennikiem 3.Za kłamstwo smolenskie ,nie broniąc przed opluwaniem przez gen.Anodinę generała NATO A.Białasika i kapitana TU-154 m Protasiuka...
      56. Dodane przez WIARUS, w dniu - 11-05-2015 17:49 6 4
      Platforma jesli dalej bedzie rzadzic doprowadzi w Polsce do konfrontacji Ta partia to ugrupowanie aroganckie i olewajace spoleczenstwo Lemingi zdajcie sobie sprawe ze ponad 60proc wyborcow nie chce KOmorowskiego i PO Demokracje w ich wydaniu obrzuca granatami
      57. Dodane przez super, w dniu - 11-05-2015 20:12 6 4
      Najbardziej trafny komentarz wszechczasów to kom. 45!
      58. Dodane przez do 24, w dniu - 11-05-2015 20:31 6 4
      Spytaj się swojego PO-bula Komorowskiego jak się pisze "ból" bo twój idol pisze "bul" ?!
      59. Dodane przez centus, w dniu - 11-05-2015 21:17 6 4
      WSTYD LESZNO GDZIE ZA BRONKIEM WIDAĆ ZE W LESZNIE NIE MA MŁODYCH PORAZKA
      60. Dodane przez do 56 Cito!, w dniu - 11-05-2015 21:21 6 4
      PO przy pomocy Komorowskiego rozkradli 150 mld zlotych z OFE.Potwierdzam to jako trener agentów OFE "Zurich'Solidarność" 1998/99
      61. Dodane przez Krystyna, w dniu - 11-05-2015 21:45 6 4
      Super Krzysztof W.Brawo.
      62. Dodane przez EWA, w dniu - 11-05-2015 21:54 6 4
      Do 49. Leszczyńscy emeryci i renciści modlą się pod figurą a diabła mają za skórą.Chodzą do kościoła a jak by ich przekupili to Jezusa sprzedali by jak Judasze.
      63. Dodane przez co jest ?, w dniu - 11-05-2015 22:05 6 4
      Ludzie u nas są jacyś dziwni, jak mozna głosować na takiego człowieka? . Który nawet nie potrafi się zachować w czasie spotkan z innymi głowami państw. 
      I niby są tu jakieś uczelnie wyższe a ....ludzie zapyziali
      64. Dodane przez PIETRUCHA, w dniu - 11-05-2015 22:49 6 4
      Dobra reasumując jeżeli nie zostanie Komorowski prezydentem. Dlaczego kolejna zmiana prezydentury liczy się z następstwami takie jak koszty związane z przekazaniem władzy, zmiana sił politycznych, przyznanie kolejnej emerytury prezydenckiej kolejnemu kandydatowi, czas na zagłębianie się w procedury z względu na nowego kandydata obejmujący urząd prezydencki, i wiele wiele innych czynników. To wszystko są koszty dla podatnika. Powiem szczerze chciałem zagłosować na Korwina lub na Kukiza ale nie mogę. Po namyśle stwierdzam ze to patałachy i ze tak naprawdę Kukiz i Korwin, Ogórek nie maja nic do gadania i żadnego konkretnego planu. wszystko to co proponuje Korwin to jest przewrócenie obecnego porządku i wprowadzenie jednego wielkiego bałaganu - chaosu. Kukiz niema żadnego konkretnego planu podobnie jak Korwin obaj panowie tworzą politykę na założeniach i w rządzie nie będą mieli żadnego poparcia to samo Ogórek i pacała zgraja klaunów. wszystko sprowadza się do Komorowskiego niestety wszystkie za i przeciw wskazuje ze będę musiał zagłosować na Komorowskiego. chociażby ze względu czysto ekonomicznych zanim te patałachy coś zmienią to nabiorą pieniędzy i minie cała kadencja bo nikt ich w rządzie nie poprze. Duda możne jeszcze będzie wstanie coś zmienić na lepsze ale nie gwarantował bym. Jedynie co można zrobić to naciskać na obecną władze do tego aby poprawić byt w Polsce i zaprzestanie wypływu polskiego kapitału za granice.NA DUDĘ MOGĘ ZAGŁOSOWAĆ ALE j KACZYŃSKI MUSI WYCOFAĆ SIĘ Z POLITYKI I SEJMU.
      65. Dodane przez :(, w dniu - 12-05-2015 07:35 6 4
      Jezeli koszt zmiany prezydenta jest kluczowym czynnikiem do glosowania na obecnego, to oznacza to tylko tyle, ze jest kompletnie obojetne kto nim zostanie. Po wielu komentarzach widac, ze widza tylko 2 kandydatow, ktorych media namascily jako wlasciwych, glosuje na X bo Y albo odwrotnie. Jak chcemy zmian to trzeba cos zmienic a nie klepac glowa w te sama sciane liczac ze zrobia sie tam drzwi.
      66. Dodane przez ale jaja, w dniu - 12-05-2015 07:56 6 4
      W Lesznie od kilkunastu lat nie ma porządnego przemysłu, a wy chcecie pracować aż do śmierci. Hehe
      67. Dodane przez ja, w dniu - 12-05-2015 09:12 6 4
      do kom 30  
      zycze ci zebys pracowała do 80 lat na budowie jako robol a nie paniusio w biurze
      68. Dodane przez Hehe, w dniu - 12-05-2015 10:43 6 4
      Gratuluje tym wszystkim którzy głosowali na (...) peło. Co oni zrobili dla Leszna i Wielkopolski? 
      Nawet S5 która miła być na euro nie mogą zrobić o jakiś inwestycjach w naszym regionie nie wspominając.
      69. Dodane przez mirek, w dniu - 12-05-2015 11:27 6 4
      Czego się tak dziwicie ? Tu zawsze było inaczej niż w większości Polski - Stan Tymiński, Kwaśniewski, Komorowski :-)
      70. Dodane przez Polak, w dniu - 12-05-2015 15:43 6 4
      Brawo Leszno! Taki wynik powinien być w całej Polsce!Już widzę wasze komentarze po 5 latach rządów prezydenta D..y!
      reklama
      71. Dodane przez do 69, w dniu - 12-05-2015 16:44 6 4
      Pawel Finder,Palikot,K.Świerczewski,PZPR-loze masonskie...i swojski żużel do ktorego wszyscy się przytulaja...!...
      72. Dodane przez stuk mistrz, w dniu - 12-05-2015 18:26 6 4
      Wszystko rozbija się o to,że trza wybrać mniejsze zło.Ja osobiście wole Komora niż plastusia bo jak zamkne oczy to widzę Jarosława,Antoniego, Krystyne i kilku innych jeszcze.Mam nadzieje ze do tego nie dojdzie... 
      No i trzymam kciuki za Kukiza.Porządku do końca nie zrobi,ale może niektórych zdyscyplinują
      73. Dodane przez do kom.68, w dniu - 12-05-2015 19:49 6 4
      A co zrobił PIS dla Leszna i Wielkopolski. Kaczynski pieniądze na S5 zabrał i przeznaczył na ścianę wschodnią gdzie miał i ma swój elektorat. W przypadku dojścia do władzy zaczną intensywnie inwestować w pomniki smoleńskie. To też Hehe zanim coś napiszesz to się zastanów bo będziesz odbierany jak mały Brudziński!
      74. Dodane przez do 72, w dniu - 12-05-2015 20:26 6 4
      Co za hipokryzja i schizofrenia prez.Komorowskiego! Dzisiaj w Belwederze przytulil sie do prez,Kwasniewskiego,ktory zawetowal Ustawe Reprywatyzacyjna w 2001r,której prezydent Komorowski brak publicznie stwierdzil jest najwiekszą hańbą polskiej transformacji po 1989r...!!!!
      75. Dodane przez do 72, w dniu - 12-05-2015 20:33 6 4
      na posiedzeniu w sobotę przed wyborami w Ruskiej Budzie nieformlnym szefem sztabu wyborczego Komorowskiego zostal G.Schetyna,ktory studiowal we Wroclawiu z P.Kukizem i należal do wroclawskiej PO( No comments!)
      76. Dodane przez 100latek, w dniu - 12-05-2015 21:37 6 4
      A ja to mogę pracować do śmierci!!!!!
      77. Dodane przez BRUTUS, w dniu - 12-05-2015 23:17 6 4
      Komorowski radzi, jak żyć za 2 tysiące. Znależć nową pracę i wziąć kredyt ( wpisz WPROST) Józef Piłsudski, dyktator ( wpisz: na temat). Dziś przypada 80 rocznica śmierci tego gścia, niemieckiego kolaboranta, który pogardzał Wielkopolską i jej mieszkańcami, za zwycięskie i skutecznie przeprowadzone Powstanie Wlkp. 1918 - 1919. Dla tych sanacyjnych szumowin z Warszawki to w/w wydarzenie było solą w oku.
      78. Dodane przez adrian, w dniu - 13-05-2015 05:24 6 4
      za BULEM głosowali ludzie którzy mają stanowiska i posadki.......UCZCIWI LUDZE MAJĄ DYLEMAT, ALBO ŁUDZIĆ SIE,ŻE W POLSCE NASTĄPIĄ ZMIANY ALBO EXODUS NA ZACHÓD.POLSKA BYŁABY POTĘGĄ NA SKALE ŚWIATOWĄ GDYBY RZĄDZILI NIĄ MĄDRZY LUDZIE!
      79. Dodane przez do 74 Cito!, w dniu - 13-05-2015 09:10 6 4
      Rzad premiera T.Tuska przejadł fundusz reprywatyzacyjny( miliardy zlotych),ktorego odpisy rozpocząl rzad premier H.Suchockiej...!
      80. Dodane przez do 74 Cito!, w dniu - 13-05-2015 09:15 6 4
      Jesli wygra 42 letni dr A.Duda to nareszcie po 27 latach padnie układ "Okraglego Stołu" -PZPR(SLD)-Unia Wolności(PO)-ZSL(PSL)-uklad tak szkodzacy Polsce...!!!!
      81. Dodane przez ilka, w dniu - 13-05-2015 17:46 6 4
      Zawsze można na Dudę zagłosować, wtedy po pracy zamiast kawkę pić, pójdziecie wkoło kościółka zamiatać, dzieciom dostaną się ze 3 dodatkowe lekcje religii, a potem w nagrodę matura z religii....
      82. Dodane przez kasia, w dniu - 13-05-2015 18:36 6 4
      24 maja - Dzień walki z Bulem
      83. Dodane przez do 80 Cito!, w dniu - 13-05-2015 18:45 6 4
      Muszą jeszcze upaść '"urtwalacze" układu z 1989r.tzw.salon A.Michnika i dyktator PO "wypędzony" premier D.Tusk...
      84. Dodane przez do 81, w dniu - 13-05-2015 18:46 6 4
      to wpis elektoratu Palikota,który zagłosowal na Komorowskiego...!
      85. Dodane przez do 81, w dniu - 13-05-2015 18:52 6 4
      Komorowski to schyłkowy Gierek z 1980r.!
      reklama
       
      Napisz komentarzzasady
      • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
      • Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
      • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
      • Zabezpieczono reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.
       
      Imię:
      Komentarz: 
      reklama

      Dodaj zdjęcia do artykułu zasady
      • Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
      • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
      • Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
      • Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
       
       

        WIADOMOŚCI
      • najnowsze
      • komentowane
       
      img0
       
      img1
       
      img2
       
      img3
       
      img4
       
       
       
      -2.
      -1.
      0.
       
       
      -2.
      -1.
      0.
       
       
      -2.
      -1.
      0.
       
       
      -2.
      -1.
      0.
       
       
      -2.
      -1.
      0.
       
       
      -2.
      -1.
      0.
       
      • << Previous
      • Next >>
      • <Playback
      • Stop
      • Play >
      • 1
      • 2
      • 1 rok temu
      • 5 lat temu
      • 10 lat temu
      • 15 lat temu
      • << Previous
      • Next >>
      • <Playback
      • Stop
      • Play >
      • 1
      • 2
      • 3
      • 4
      reklama
      Najnowsze ogłoszenia DOM.ELKA.PL
      Garaz-wynajemLeszno 350
      Osiedle leszczynko -... Leszno 524000
      Sprzedam garaż/magaz... Leszno 58000
      Mieszkanie dla trene... Inne 1500
      Sprzedaż - kompleks ... Leszno 253233
      reklama
      reklama
      Dostęp do tej części serwisu tylko dla osób pełnoletnich
      Czy masz 18 lat lub więcej?
      Tak, oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią
      Akceptuj i przejdź dalej
      Zrezygnuj